Week van het platteland In het kader van de "week van het platteland" organiseert de LLTB afd. Venray en Ysselsteyn een tocht langs onze "ondernemers van nature". Deze tocht kan per fiets - skeeler (evt. auto) worden afgelegd en de afstand bedraagt circa 25 km. Het is een gezellige doe - leer - luister en natuurtocht waaraan ook nog een wedstrijd element verbonden is. We noemen deze tocht dan ook de: Agro - Info Oriëntatietocht op zondag 19 september 1999 van 13.00 tot 17.00 uur De deelnemers worden via een oriëntatie-route wegwijs gemaakt in de wereld van het agrarisch ondernemen. Via vragen die beantwoord kunnen worden door de Agro-informatieborden te lezen, komen de deelnemers op verschillende plaatsen waar o.a. een verhalen-verteller vertelt over het boerenleven van vroeger. Of wat dacht u van een kleine wedijver met uw medegenoten door spijker-slaan of hoefijzer gooien? Op z'n tijd een drink- pauze of een lekkere versnapering en daaromheen uitleg over de verschil lende agrarische sectoren. Natuurlijk wordt de tuin ook niet vergeten, want de herfst komt eraan en dan zal er gesnoeid en opnieuw ingericht moeten worden. Maar hoe doen we dat? Voor de kinderen is er een leuke kleurplaat die veranderd kan worden tot kijkdoos. De volwassenen kunnen door de vragen op een juiste manier te beantwoor den een kans maken op een prachtige agrarische mand en een vlaggetje als souvenir. Deelnemers aan deze Agro-info oriëntatietocht kunnen zich voor 2,00 p.p. (kinderen onder de 12 jaar gratis) aanmelden bij de volgende opstap plaatsen: Boerderijcamping "De Pionier" J. Michels Laanbomen Fam. Janssen Volen 7 Deurneseweg 160 Heide-Venray Ysselsteyn (Eventueel ook bij de Recreatieparken Center Pares Meerdal en Gran Dorado Loohorst) U ontvangt daar dan het vlaggetje, evt. de kleurplaat, de routebeschrijving en de vragenlijst die na invulling op de eindpunten weer ingeleverd kunnen worden. Ad Romme en Eefje van Well - de Jong PR-coördinatoren LLTB afdeling Ysselsteyn en Venray -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 37

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 37