14 dec. Adventsviering OVB 16 dec. LVB Kerstavond 24 dec. Kerstconcert Harmonie 26 dec. Revue Oostrum 2000 29 dec. Wafelactie 30 dec. Revue Oostrum 2000 Agenda 2000 02 jan. Revue Oostrum 2000 19 mrt. Kinderkledingbeurs Peuterspeelzaal 15 april Beierse avond Eikenhofkapel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Amazing Amerikaans feest Be There! Op zaterdag 25 september biedt Rabobank Venray-Oostrum de Oostrumse gemeenschap een feest aan. Het is de afsluiting van de viering van 100 jaar Rabobank Venray-Oostrum. Het feest is georganiseerd door de Oostrumse ondernemers. Vanaf ongeveer 10.30 uur is Oostrum in Amerikaanse sferen. Dan trekt Sub Matris Tutela met een groep cheerleaders door het dorp. Dan begint ook de grote Western Show van Double Action, enthousiaste imitators van het leven in het Wilde Westen, compleet met kostuums, huifkarren, indianententen, revolverduels en verder alles wat de romantiek van het ruige leven in de prairies tot leven brengt. Van 11.30 tot 15.30 kunnen de liefhebbers een tochtje maken in een huifkar. Ook is er een show van Amerikaanse auto's, vrachtauto's en motoren. Dat spektakel duurt tot 16.00 uur. Voor de ouderen is er om 11.00 uur een voorstelling in Café Zaal De Karklingel met het Venrayse seniorenorkest, Pierre Cnoops en koffie en vlaai (for free). Om 14.00 uur treedt in Bowling Restaurant Venray voor de kleintjes een clown op. Daar staan ook snoep en een limonade (for free) op het feestprogramma. Voor de oudere jeugd begint dan een wervelende basketbaldemonstratie met compe titie. Inschrijven vlak voor aanvang, 's Avonds is er volop muziek in het Allemans- café en de Karklingel. Het Allemanscafé organiseert een mini-Woodstockfestival en in de Karklingel is er live muziek. Amerikaanse specialiteiten voor bij het bier: spare ribs en hamburgers. De toegang tot de activiteiten is gratis. Op zondag 26 september is er een groot muzikaal Amerikaans feest op het Schouwburgplein in Venray. Grote namen: Dixie Aces, King Size Trio, Evergreen Jazzband, Frans Theunisz, Geert Pelzer, The Working Girls, Bloose Brothers Revue Show en The Rabo LineDancers. Vanwege modekoopzondag zijn van 12.00 tot 17.00 uur de winkels open. Er is bovendien een boekenmarkt. Parkeren is gratis. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 21

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 21