NOBEL Nieuws 28 augustus was er in Haps een wedstrijd voor tuigpaarden. Arie Emonts behaalde bij de aangespannen tuigpony's een 1e prijs. Loes Reynders nam deel aan de bestgaande welsh pony, kleine maat. Zij behaalde een 2e prijs. Hartelijk gefeliciteerd met deze mooie resultaten. Afgelopen weekend was er voor de pony's een springwedstrijd in de manege in Swolgen. De volgende uitstekende resultaten zijn hier behaald door onze jonge amazones, van groep 1: Een 1e prijs voor Annemarie Staaks met haar pony Cassie. Een 2e prijs voor Mireille van Es met haar pony Orlando. En 4e werd Wanda van de Bussche met haar pony Tiana. In groep 2, een 2e prijs voor Milou Berghmans met haar pony Mon Petit, een 3e prijs voor Loes Reynders met haar pony Jody en Jamy Muysers werd met haar pony Maydie 6e. In groep 3 behaalde Stephanie Muysers een 1e prijs met haar pony Nicky. Voor de paarden was er een concours in Nijmegen, waar Marlies Huybers heen is gegaan en hier 153 en 152 punten heeft behaald in de L-dressuur. In Kessel was er ook een concours voor de paarden, hier heeft Yvonne Ousters een 4e prijs in de B-dressuur behaald, Freek Meijling heeft in de B en L gesprongen, maar is helaas niet verder gekomen dan het eerste parcours. Ook Koos Derks heeft hier deelgenomen en wel in het M-springen, ook hij kwam helaas niet verder dan het eerste parcours. Zoals iedereen nu wel zal weten is er 19 september de jaarlijkse buitenrit. ledereen die in Oostrum woont en een paard of pony tot zijn beschikking heeft mag meedoen. We starten vanaf de familie Creemers op de Wanssumseweg 19 om 10.30 uur precies! Wil je meedoen, meldt je dan bij de familie J. Creemers of de familie Hagens. De bijdrage is 5,- per persoon. De kermis duurt 4 dagen, van een bos bloemen van de Aostrumse Zangkompeneej geniet u veel langer. 15

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15