Een werkgroep is bezig met het verzamelen van gegevens benodigd voor de heruitgave van Oostrums Wegwijzer. Nog niet alle verenigingen hebben de gegevens ingestuurd. De mogelijke vertraging in de totstandkoming van het nieuwe bestem mingsplan ervaart de dorpsraad als zeer zorgelijk. Wij zullen de ontwikkelin gen voorzover dit in ons vermogen ligt op de voet volgen en blijven aandrin gen op de wenselijkheid om ook in Oostrum te komen tot het zo gewenste nieuwbouwplan. De ontwikkelingen omtrent verplaatsing sportpark verlopen voorspoedig. Ook bij Aostrum 2000 nemen de activiteiten toe. Binnenkort komt de revue commissie bijeen. Alles verloopt naar wens. Eerstvolgende vergadering Dinsdag 7 september in Restaurant Bowling Venray DORPSRAAD OOSTRUM. Kermis Oostrum. De dorpsraad Oostrum ontving van de gemeente het volgende bericht: In verband met de bouw van het woonzorgcomplex nabij de kerk op het dorpsplein zal de kermis dit jaar opgebouwd worden op het terrein bij de Oude Watermolen. Een locatie die in het verleden al vaker is gebruikt als kermisterrein. De kermisdagen zijn: zaterdag 11, zondag 12, maandag 13 en dinsdag 14 september. Het is de bedoeling dat het volgend jaar het gereno veerde dorpsplein samen met een deel van de Mgr. Hanssenstraat als kermisterrein zullen fungeren. Tezijnertijd zult U hierover tijdig geinformeerd worden. Wij wensen U allen een prettige kermis met mooi nazomerweer Voor de kermisattracties verwijzen wij U naar een afzonderlijke publicatie in 't Oostrums Weekblad. KERMIS OOSTRUM: van 11 t/m 14 september 1999 Openingstijden: - zaterdag van 16.00 tot 24.00 uur; - zondag van 14.00 tot 24.00 uur; - maandag van 15.00 tot 24.00 uur; - dinsdag van 15.00 tot 24.00 uur. Attracties: 1. autoscooter Regter (Langenboom) f 1,50 per rit 2. boksbal Regter (Langenboom) 3. babysport Boeken (Helmond) f 1,50 per rit 4. schietvermaak Regter (Langenboom) 5. lijntrekspel Spronsen (Boskoop) f 1,50 per spel 6. holly cranes Spronsen (Delft) 7. snoepkraam Camps (Horst) 8. pinda/popcorn Lutgens (Roermond) 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5