behandeling en nog vele andere prijzen. Dit alles voor de prijs van slechts 1per lot. Als klap op de vuurpijl zijn er 's-avonds optredens van: Cleech, Migraine, Dennis, Total Domination en Square 609. Deze optredens zijn van 19.00 -23.00 uur. Kaarten voor deze dag zijn verkrijgbaar vanaf 1 september bij de Jongerenbus en Jongeren Infotheek (Schoolstraat 16, tel.: 588147). Vanaf 6 september zijn de kaarten te verkrijgen op het Raayland College en de Gilde-opleidingen in de grote pauze. Deze kaarten geven je toegang tot verschillende attracties en je kunt hiermee gratis met de bus heen en terug. Deze bussen vertrekken om 12.00 en 18.15 uur bij kerk in de volgende dorpen: Merselo, Oirlo, Oostrum, IJsselsteyn, Castenray, Leunen, Overloon en de Vredepeel. De bussen gaan terug naar deze dorpen om 18.00 en 23.00 uur. Mochten er nog vragen zijn dan kun je contact opnemen met Femke Vincken of Vera Hendrix van SYNTHESE Venray tel: 0478-583100. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Playbackshow zondag 3 oktober Op zondag 3 oktober vindt er een grote Playbackshow plaats in Café-Zaal De Karklingel te Oostrum. Deelname staat open voor jong en oud. De aanvang is 15.00 uur. Wil jij ook mee doen, geef je dan op! Zorg zelf voor een goede opname op een cassettebandje of een CD, met daarop het nummer wat je wilt Playbacken. Doe mee, dan maken we er een oergezellige middag van. Deelname is voor iedereen gratis. S.v.p. onderstaand inschrijfformulier voor 26 september inleveren bij: Marian Vermeulen, Asselberghsstraat 19 Annelies Joosten, Randenrade 48 Café-Zaal De Karklingel, Mgr. Hanssenstraat 29 Organisatie: Eikenhofkapel Oostrum Ik/Wij doen mee aan de Playbackshow op zondag 3 oktober. Naam: Adres: Artiest/groep:: Nummer: 31

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 31