plezier in want na het eindsignaal wilden ze er gewoon niet mee stoppen en gingen gewoon door! Na de finale was het snel opruimen en op naar de barbecue op sportpark de Spar. Daar konden we met z'n allen rond 17.00 uur aan de barbecue begin nen dankzij de medewerking van slager Biermann uit Oostrum. Bij Moniek van de Pas en Sanne Volleberg was de organisatie prima in handen. Bedankt! Ook een bedankje aan VVO en Pare de Witte Vennen voor de goede sa menwerking en aan alle genodigden en bezoekers voor hun belangstel ling. We gaan fris van start met een nieuw seizoen voor de boeg. Veel plezier allemaal en op naar het 20-jarig jubileum! Attentie In oktober gaan wij weer rond met loten voor de Grote Clubaktie Wij hopen dat u ook dit jaar weer bereid bent om deze actie voor onze club te ondersteunen. Wij kiezen bewust NIET voor een voorverkoop omdat we onze leden dan 2e op pad moeten sturen en wij aan onze leden ook geen afdracht doen. De opbrengst komt dus geheel ten goede aan de vereniging. Misschien komen er ook dit jaar weer Venrayse verenigingen bij u langs. Omdat de meeste inwoners van Oostrum weten dat ALLEEN in Oostrum loten verkopen hopen we dat u onze vereniging blijft steunen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Op zaterdag 18 september zal op het Schouwburgplein de Jongeren- y-WyCVV manifestatie Take One plaatsvinden. Deze manifes- tatie is door en voor jongeren georganiseerd in ^A^/SYNTHESE samenwerking met SYNTHESE Venray en de Gemeente Venray. Take One begint om 13.00 uur en eindigt om 23.00 uur. Wat is er die dag allemaal te doen? Er is een Lasergame, een Klimtoren, Virtual Reality, Cyberlab, Kleefwand, Springkussen, Metamorfose, Henna, Beachvolleybal, Glasbuigen, Je eerste rijles, Scooterrace, Amnesty Interna tional, Klaagmuur, Wereld winkel, Kledingstands, Kaarten maken, Bureau HALT en de Jongeren Infotheek en nog veel meer gave dingen. Verder zijn er op die dag verschillende demonstraties van: de Brandweer Venray met een echte autobrand, Taekwon-do club Tong ill, Skatevrienden en Dans school Janssen met rolstoeldansen. Al deze activiteiten zullen duren tot 18.00 uur en worden afgesloten met Venray's grootste prijzenloterij. De hoofdprijs van deze loterij is een weekeindje Grandorado. Verder zijn er gekleurde lenzen, zonnebril op sterkte, reischeque t.w.v. ƒ100,00, gezichts- 29

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 29