verenigingen in kaart gebracht. Dit heeft geresulteerd in een op tekening schitterend gebouw waarin kleedaccommodatie, kantine, vergaderruimte(s) en opslagruimtes zijn ondergebracht. Dit alles heeft plaatsgevonden in goed overleg met de Fa. Maessen, Gemeente Venray, architect van de Vorst, Commissie Gezamenlijke Sportverenigingen Oostrum en de Bouw commissie. Op 6 augustus is de tekening voor aanvraag van de bouwver gunning bij de Gemeente ingediend. De verwachting is dat men eind 1999 - begin 2000 met de bouw van de accommodatie kan beginnen zodat het sportpark op 01-07-2000 in gebruik genomen kan worden. Daar in mei 1999 de aanlegvergunning voor een nieuw sportpark door de Gemeente Venray is verstrekt wil de commissie Gezamenlijke Sport verenigingen Oostrum dit niet ongemerkt voorbij laten gaan. Op donderdag 9 september zal Wethouder Jan Houba de eerste spade zetten voor de aanleg van het nieuwe sportpark. Aanvang: 19.30 uur - lokatie Sparrendreef. leder is natuurlijk van harte welkom om dit heugelijk gebeuren te aanschou wen. Tot ziens op het "Nieuwe Sportpark" Gezamenlijke Sportverenigingen Oostrum V.V.O. - K.V.O. - T.V.O. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15 augustus was er voor de paarden een concours in Horst. Saskia van Lit behaalde hier een 10e plaats met 153 punten. Clara Ter Meer behaalde een mooie 1e prijs met 164 punten. Hiemee kreeg ze er een winstpunt bij. Beiden hebben in de B-dressuur gereden. Een week later, 22 augustus was er weer voor de paarden een concours in Schaijk. Yvonne Custers behaalde hier 150 en 159 punten in de B-dressuur waardoor ze er een winstpunt bij heeft gekregen 19 september is weer de jaarlijkse buitenrit, als je hieraan mee wilt doen, vul dan het strookje op pag. 21 in en lever dat voor 11 september in bij de Fam. Creemers op de Wanssumseweg 19. Ook kun je het op de woensdag/ donderdagavond op het clubterrein inleveren bij Fam. Hagens of Fam. J. Creemers. De bijdrage is 5,00 per persoon, hiervoor kun je eten en drin ken. ledereen die meegaat moet dit bedrag betalen ongeacht of je lid bent of niet. I.v.m. het eten en drinken vragen we jullie dit op tijd te betalen. We vertrekken om 10.30 uur bij de familie Creemers op de Wanssumseweg, zorg datje op tijd bent, want we wachten nietlüü NOBEL Nieuws 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17