Gemengd Kerkkoor Woensdag 1 september aanvang eerste repetitie na de vakantie periode. We beginnen met frisse moed aan de komende periode, natuurlijk zijn nieuwe leden altijd welkom. Aanvang repetitie heren 19.30 uur, dames 20.00 uur in de Leefkuil van de basisschool. Aan- of afmelden telefoon 58 49 10 Zondag 29 augustus na de hoogmis koffiedrinken bij 't Allemans Café van Wim en Jeannette. Leny Versteegen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL nieuws Maandag 22 augustus zijn de Limburgse Kampioenschappen voor de pony's in Heythuyzen geweest. Het was een prachtige dag en er zijn dan ook mooie resultaten behaald. Denise Creemers, Tamara Wilmsen en Milou Berghmans mochten hier naar toe en hebben de volgende resultaten behaald: Denise een 9e plaats met 172 punten (176 en 168) in de B-dressuur. Tamara een 15e plaats met 152 punten (149 en 155) in de B-dressuur. Milou een 4e plaats met 163 punten (159 en 166) in de L-dressuur. Milou heeft zich hiermee gekwalificeerd voor de Nederlandse kampioenschappen. Het springen ging Milou helaas niet zo goed af, hier werd ze gediskwalificeerd omdat ze 3 weigeringen had. Marlies Huybers is naar Schaijk geweest waar voor de paarden een con cours werd gehouden. Zij behaalde hier 153 en 161 punten in de L-dressuur, waardoor ze een winstpunt verdiende. Wij zijn hartstikke blij hiermee en wensen iedereen veel succes voor de volgende concoursen. 19 September is de jaarlijkse buitenrit. Deze zal starten vanuit het club terrein van de ruitervereniging van Oostrum. Deze ligt op het Oostrums veld tussen Stationsweg en de Henri Dunant in. ledereen die lid is van onze club of in Oostrum woont en beschikt over een paard of pony mag meegaan. Verdere informatie zal nog volgen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7