gers die werkzaam zijn binnen 5 divisies bieden we een ruime keuze aan dienstverlening. Omdat een aantal cliënten het prettig vinden om net dat beetje speciale aandacht te krijgen van iemand die voor hen komt, zijn we naarstig op zoek naar nieuwe vrijwilligers. We hebben op dit moment een scala aan vacatures voor vrijwilligers die onze cliënten willen bezoeken of willen begeleiden tijdens soos activiteiten of activiteiten als fietsen, zwem men, vissen en dergelijke. Reiskosten worden vergoed. Uiteraard bent u verzekerd tijdens het werken binnen onze stichting d.m.v. een W.A.- en ongevallenverzekering. Op gezette tijden wordt u schriftelijk geïnformeerd over het wel en wee binnen de Wendel. In het begin krijgt u begeleiding vanuit de organisatie om snel thuis te raken in uw taak. We zoeken vrijwilligers die mee willen helpen om een "Inloop-avond" te organiseren en te begeleiden (met beroepskrachten) voor clienten van het behandelcentrum in Oostrum. Elke donderdag van 19.00 uur tot 21.30 uur. U kunt bellen met nummer: 077-3209448. Ook zoeken we zwemvrijwilligers voor cliënten van Sparrendreef 3 (tel: 0478-527931) en voor Sparrendreef 5 (tel: 0478-527954). De vrijwilli gers helpen de bewoners bij het omkleden en bij het zwemmen. Er zijn ook professionele krachten aanwezig tijdens het zwemmen. Vervoer van en naar het zwembad is geregeld. Het is de bedoeling dat u zich vrij voelt in het water, een zwemdiploma is echter niet nodig. Bent u die "waterrat" die wij zoeken bel dan een van bovengenoemde telefoonnummers. Voor cliënten van de woonvoorziening Sparrendreef in Oostrum zoeken we bezoekvrijwilligers, die samen met één of meerdere bewoners regelmatig iets leuks wil gaan doen. Hierbij kunt u denken aan gezellig koffie drinken, wandelen, boodschappen doen, fietsen en dergelijke. Voelt u zich aange sproken bel dan met Sparrendreef 6 tel: 0478-527956 Binnen het behandelcentrum zijn we op zoek naar een vrijwilliger die een cliënt regelmatig wil bezoeken en leuke dingen met hem gaat doen. Heeft u interesse bel dan direct met Plein 8 tel: 0478-527908. "De Regenboog" biedt weekend en vakantie-opvang aan kinderen met een verstandelijke handicap. Hiervoor zijn we dringend op zoek naar vrijwilligers die in het weekend en/of in de vakantie periode deze kinderen mee wil begeleiden tijdens diverse activiteiten zoals uitstapjes, wandelen, zwemmen en dergelijke. Voelt u zich aangesproken, of heb jij in je eigen vakantie toch niets te doen bel dan direct "de Regenboog" Tel:0478-537928. Welke vrijwilliger, liefst een man wil met een mannelijke cliënt van Sparren dreef 4 af en toe naar het café om gezellig te kletsen. Bent u tussen de 35 en 50 jaar en heeft u ervaring met verstandelijk gehandicapten, bel dan! Tel:0478-527941. Tot slot zoeken we een vrijwilliger die samen met een cliënt af en toe zijn familie gaat bezoeken. De vrijwilliger dient hiervoor in het bezit te zijn van een rijbewijs en een auto. De reiskosten worden uiteraard vergoed. Voor meer informatie bel: 0478-527907. 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5