09.00 uur Gest. jaardienst Antoon Verheggen en Hendrina van Haeren Zaterdag 19.00 uur Zeswekendienst Mia v.d.Berg-Kleuskens, overl. ouders Willem Janssen en Gertrudis Janssen en kinderen en kleinkinderen, Wim Daniels Misdienaarsbeurten: Zaterdag 19.00 uur Job Euwes, Luuk Gielens, Lennart Peeters, Willem Verheijen Zondag 08.30 uur Peter Fleurkens, Lars Kessels, Giel Emons 10.00 uur Anne Basten, Geertje de Kleijn, Elke Euwes, Marloes Denissen. SORRY VOOR HET ONGEMAK! In de nacht van zondag 4 op maandag 5 juli is ons bankkantoor in Oostrum getroffen door een blikseminslag. Dit heeft tot aanzienlijke schade geleid aan onze telefooninstallatie, de computers en de technische apparatuur. Omdat vrijwel alle apparaten niet meer werkten, waren wij genoodzaakt om ons kantoor enige tijd te sluiten. Er is met man en macht gewerkt om de schade te herstellen, en op donderdag 8 juli konden wij de deuren gelukkig weer voor u openen. Voor het ontstane ongemak bieden wij u onze excuses aan en wij zijn blij, dat wij u weer als vanouds van dienst kunnen zijn! Louis Moers, directeur Rabobank -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De Wendel De Wendel is een stichting voor hulp-en dienstverlening aan mensen met een verstandelijke handicap. Onze activiteiten richten zich onder andere op het wonen, de behandeling, arbeid, dagbesteding, vrijetijdsbesteding en thuiszorg. Momenteel werken we voor 1000 cliënten, verdeeld over 28 locaties in de regio Noord-Limburg. Met 850 medewerkers en 350 vrijwilli- 3 Rabobank

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3