Maandag 09.00 uur Tot bijzondere intentie Dinsdag 09.00 uur Voor 'n jarige Woensdag 09.00 uur Voor priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Donderdag 09.00 uur Piet Haegens Vrijdag 08.30 uur UITSTELLING VAN HET ALLERHEILIGSTE 09.00 uur Jo Jeuken Zaterdag 19.00 uur Overl. ouders v.d. Berg-Kleuskens (namens de familie) jaardienst overl. ouders Achten-Verdijk, Willem Rutten en zoon Piet en zoon Gerard Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 uur Job Euwes, Luuk Gielens, Willem Verheijen, Dave Moorrees Zondag 08.30 uur Gebr. Kessels, Lennart Peeters 10.00 uur Danielle Engels, Ireen Schleepers, Marloes Denissen, Marloes Derksen Tarieven grafrechten en kerkelijke diensten. In het verleden is door de parochies van het dekenaat Venray de intentie uitgesproken om te streven naar uniformiteit in de tarieven van kerkelijke rechten en diensten. Ook onze parochie heeft zich daarbij aangesloten. Om die reden en vanwege stijging van een aantal kosten is het noodzakelijk gebleken enkele tarieven, die in de tarievenlijst voor onze parochie zijn opgenomen, aan te passen. De gewijzigde tarieven gelden per 1 juli 1999, uiteraard met respectering van lopende afspraken. Voor nadere informatie kunt u desgewenst altijd contact opnemen met het kerkbestuur. De wijzigin gen, die per 1 juli worden doorgevoerd zijn als volgt: Kosten van begravingen/grafrechten. In verband met het voorgaande zullen in onze parochie de grafrechten gewijzigd worden. De aanpassing betekent dat per 1 juli de grafrechten voor een graf voor een periode van 20 jaren verhoogd worden tot 1300,-. Eveneens per 1 juli wordt de kortingsregeling, zoals die in onze parochie voor deelnemers aan de gezinsbijdrage geldt, uitgebreid. De aan deze deelnemers te berekenen korting op de kosten van begraving en het vesti gen van het eerste grafrecht is zodanig dat die korting gelijk is aan de betaalde gezinsbijdrage in de laatste 5 jaren voorafgaande aan het overlij den (voorheen was dat 3 jaar). Overigens geldt daarbij steeds een minimum van resterende kosten voor de deelnemers, welke kosten voor 1999 zijn bepaald op 500,-. 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9