een aantal speelterreinen gelijktijdig aan te pakken. Het streven blijft om dit voor de zomervakantie afgerond te hebben. - Bloembakken Randenrade zijn voorzien van nieuwe plantjes. Er zijn bewoners benaderd, die verder voor de verzorging van de plantjes zorg zullen dragen. - Er zijn mooie zitbankjes geplaatst bij de familie Graus en bij de overweg N.S. station. Bij Dhr. Sassen van de gemeente wordt nagevraagd of er ook afvalemmers geplaatst kunnen worden. Bij zitplaatsen komt altijd afval! - Kern met Pit: Heidemij heeft een bezoekje gebracht aan het nieuw te creëren dorpsplein. Er is goede hoop dat ze 1000,- over hebben voor dit project. - Dorpsplein: het baart Th. Linskens nogal wat zorgen. Theo heeft contact gehad met Leo Otten, maar er zit weinig schot in de zaak. Het is de bedoeling om het plan voor de vakantie met het kerkbestuur te bespre ken. In september kan dan de bestektekening plaatsvinden, om dan medio oktober met de werkzaamheden te beginnen. Het is de bedoeling dat het dorpsplein klaar is, als het WoZoCo wordt geopend. - Hoek Geysterseweg-Mgr. Hanssenstraat: Th. Linskens heeft hiervoor een prachtige tekening. Er is vrij veel bestrating en is onderhoudsvriendelijk. Na 1 januari 2000 doen we een financiële aanvraag aan het Dorpen- overleg. Er moet een begroting voor uitbesteed werk worden gemaakt. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HARMONIE0 ïVw? OOSTRUM Vr. 2 juli 23-OOu. Eikenhofkapel Venray Muziek Totaal op het Henseniusplein Za. 3 juli 09.30u. Ophalen oud papier Papierophalers: R.Dupont, P. Gommans, L. Peters, Y.v.Ham, R. Op den Camp, M. Janssen, H. Joosten, J. Schuurmans, H. Versleijen, M. Kessels, A. Deenen, H. Verheijen Ma. 5 juli 19.30u. Laatste repetitie voor de vakantie Deelnemers: leerlingenorkest, tamboerkorps en orkest; aanwezig zijn 19.15u. (volgorde optreden: leerlingen, tamboers, orkest) 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5