5. Verslag commissies. 6. Dorpsradenoverleg. 7. Rondvraag. 8. Sluiting. Notulen van de openbare vergadering van de dorpsraad Oostrum op 8 juni 1999 in de vergaderzaal van Bowling Restaurant Venray. - Riolering buitengebied: de heren J. Custers en Wismans hebben hier vragen over. Het zijn bewoners die in dit gebied wonen. Zij hopen steun te vinden bij de dorpsraad, maar vooralsnog kunnen we niets doen. H. Holtackers verwijst hen naar de informatiebijeenkomsten die hierover gehouden worden, en schriftelijk hun vragen en/of klachten kenbaar te maken bij de Gemeente. Het zijn vooral de financiële kanten die deze zaak heeft: 5000,- voor een huishouden en 12000,- voor een bedrijf. - Verrijdbare skatebaan: bij het verplaatsen van deze baan blijken er veel mankementen te ontstaan. Zoals scheuren in het plaatwerk. Als de baan in september op het basketbalveldje komt, moeten we er goed op toezien dat hij 100% in orde is, zodat er wat dat betreft geen ongelukken kunnen gebeuren. - Huurwoningen: er zijn huurwoningen van de Woningstichting die via makelaar Hauzer in de verkoop gaan. Graag zouden we weten om hoeveel woningen dit gaat. Als er een van de woningen vrij komt, verne men we dat graag van de woningstichting, zodat we het eerst in het Oostrums Weekblad kunnen publiceren, voordat het in de huizenkrant komt. Zodoende hebben eigen bewoners eerder de mogelijkheid om te reageren. - Kabel T.V.: kabel T.V. is overgenomen door Palet Kabel Com. Vredepeel. Veulen en Smakt zijn nog niet aangesloten op de kabel T.V. Er wordt begonnen om in die dorpen te inventariseren hoe groot de behoefte is aan een aansluiting. - Kermis 1999: dhr. Boermans van de gemeente met enkele kermis exploitanten hebben het dorpsplein opgemeten om te zien of er vol doende plaats is voor de attracties. In verband met de bouw werkzaamheden is deze toch te krap. Daarom is besloten om alleen dit jaar de kermis te verplaatsen naar het Watermolenplein. H. Holtackers zal hierover contact opnemen met de voorzitter van de OOZO, H. Verheijen. Er komen een 12-tal attracties en de openingstijden van de kermis zijn: zaterdag van 16.00u-24.00u, zondag van 14.00u- 24.00u, maandag en dinsdag van 15.00u-24.00u. Vanaf volgend jaar gaan we de kermis extra promoten. - Speelterrein van Broekhuizenstraat: laat toch langer op zich wachten dan aanvankelijk de bedoeling was. Er wordt een plan op papier gezet om 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3