NOBEL Nieuws In het weekend zijn er 2 concoursen geweest. Voor de paarden in Liessel en voor de pony's in Helden. Milou Bergmans is naar Helden geweest en daar heeft zij een 7e plaats met 160 punten gehaald in de L-dressuur. Ze heeft ook in de B gesprongen, en daar heeft ze de eerste ronde foutloos gespron gen, maar in de barrage had ze helaas een weigering. Marlies Huybers heeft het afgelopen weekend voor het eerst deelgenomen met een groot paard en voor de eerste keer heeft ze uitstekend gepresteerd, namelijk een 7e plaats met 160 punten in de L-dressuur. Marlies en Milou hebben beide een winst punt gekregen in de L-dressuur. Allebei van harte gefeliciteerd en veel succes de volgende keer. Nogmaals voor diegene die het niet weten, het ponykamp is 19-20-21 juli. Deze week krijgen jullie de gids voor verdere informatie. NOBEL -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Dinsdag 6 juli JAARLIJKSE FIETSDAGTOCHT We vertrekken om 09.00 uur bij de Rabobank richting Grubbenvorst, waar we om 10.30 uur koffiepauze hebben. Hierna fietsen we naar de Kasteelse Bossen te Horst voor de geheel verzorgde picknick. Om 14.00 uur worden we in Veulen bij Nijssen Granico, mengvoeders en foodrecycling, verwacht voor een excursie. Na afloop fietsen we weer richting Oostrum. Deze route is 45 km. De kosten bedragen 12,50 pp incl. koffie met vlaai en picknick. Opgave tot 2 juli a.s. bij I. Thielen tel 589027 of B. Direks tel 581096. De excursie naar Nijssen gaat altijd door ook bij slecht weer, dan gaan we met auto's. 17

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 17