voor 'n feestelijke Hoogmis, ook daarvoor mijn hartelijke dank. Na de Hoogmis heb ik nog 'n heerlijk gesprek gehad met pastoor Berkemeyer, pas 12 jaar priester. De processie had hem goed gedaan, het was de eerste keer dat hij in 'n processie met de monstrans, met Christus zelf, door de straten was getrokken, hij had dat heerlijk gevonden. Geen geweldige opkomst, maar wel 'n echte processie, die mensen kwamen hier om Christus. Je kunt wel alle mogelijke dingen erbij halen om meer volk te trekken, maar dan komen de meeste mensen niet om Christus, om Hem eer te brengen, maar voor andere dingen. Daarom lopen onze kerken leeg omdat zij menen dat ze Christus niet meer nodig hebben, we kunnen het zelf wel, wij regelen het wel; maar dan zie je wat er van terecht komt. Maar zo zei hij, we moeten ons daar niet te veel zorgen over maken. Als je de ge schiedenis van de Kerk nagaat, dan zie je vaak dat de Kerk moeilijke tijden heeft meegemaakt maar dat er later weer 'n opbloei van de Kerk, van het geloof, komt. Jammer dat de mensen het nu nog niet inzien, dat het zonder Christus niet gaat. Laten we zoals op Sacramentsdag met Christus in ons hart door het leven gaan, voor Hem, aan wie wij alles te danken hebben, te getuigen waar en met wie wij ook samen zijn, zodat wij ook weer vreugde krijgen in ons geloof en vele anderen ook weer vreugde kunnen brengen. Zoekt Christus op, Hij wordt je beste vriend en zo zul je ook voor anderen 'n stukje paradijs op aarde kunnen zijn. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Agenda 1999 10 t/m13 juni Avondvierdaagse 11-12-13 juni C- en D-kamp VVV Oostrum 13 juni Défilé Avondvierdaagse Harmonie 19 juni Vrijwilligers feestavond VVO 19 juni Deelname tamboerkorps Peeltoernooi 19 juni ADOR-Rollebol Castenray 20 juni Optreden tamboerkorps te Wanssum 22 juni Avondfietstocht OVB, vertrek om 19.30 uur bij de Rabobank 27 juni 10e Oostrumse Volleybal Festival en braderie 05 juli Laatste repetitie voor de vakantie Harmonie 06 juli LVB Jaarlijkse fietsdagtocht met pick-nick 13 juli Openbare vergadering Dorpsraad 13 t/m16 juli Fietsvierdaagse 12 aug. LVB fietsavond (vertrek om 19.00 uur bij Rabobank) 23 aug. Start repetities na vakantie Harmonie 29 aug. Kinderkledingbeurs 't Rommelhöfke 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5