Doordat Oostrum niet door de zeer stugge verdediging heen kwam bleef het tot aan de rust 1-0. Onder de rust moesten we zelf de tactiek wijzigen omdat Leider Piet Fleurkens er niet bij kon zijn. En in de tweede helft was het Oostrum dat de wedstrijd naar zich toe haalde. Al vroeg kwamen wij op gelijke hoogte toen Ben Broeren, Hans Kessels de diepte instuurde, deze was iets eerder bij de bal dan hun doelman, die toen kon omspelen, en kon scoren 1-1Ook Stevensbeek liet nog van zich horen toen ze voor de tweede keer deze wedstrijd de lat konden raken, dus geluk voor Oost rum. Nog meer geluk was er voor Oostrum toen ze zelfs op voorsprong kwamen. Dit keer was het verdediger Gradje Vollenberg die de geboden ruimte in dook. Hans Kessels die dat zag gaf hem de bal mee. Doorlo pend tot bijna bij de achterlijn legde hij de bal terug op Ron Martens, die meteen vernietigend uithaalde en de doelman kansloos liet 1-2. Met nog 10 minuten te spelen begon Stevensbeek aan een slot-offensief maar Oostrum wist deze goed te pareren zodat de winst naar Oostrum ging. 'n Vette haan Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen OVB - FIETSVIERDAAGSE Help! Help! Een zeer dringende oproep! pDaagse Venray Na een veelbelovende jaarvergadering, waarin afgesproken is om het horeca gedeelte van de Fietsvierdaagse te blijven verzorgen, nogmaals een dringende oproep. Kom ons a.u.b. helpen! Want na het inventariseren van de opgehaalde opgaveblaadjes komen we nog zeer vele handen tekort. Heb je zelf toch nog een klein gaatje of ken je iemand die ons wil komen helpen geef dit dan zo snel mogelijk aan mij door of bel mij, maar uiterlijk vóór volgende week maandag 14 juni. Dory Schuurmans, Binnenhof 11, tel: 586286, (na 16.00 uur) -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15 OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15