Veteranen V.V. Oostrum - Volharding 4-3 (2-2) Afgelopen zaterdag speelden we tegen een tegenstander die we niet zo vaak tegen hebben en wel tegen Volharding uit Vierlingsbeek. Omdat we allang niet meer tegen hen gespeeld hadden, kenden wij de kracht van hen ook niet, maar ja zij ook niet die van ons. Ik denk dat het daardoor kwam dat na enkele minuten de stand al 1-1 was. Het eerste doelpunt in de wedstrijd was voor Oostrum nadat Ron Martens de bal ontfutselde bij een verdediger en toen Alex Oudenhoven de 1-0 liet scoren. Even later kon Volharding alweer op gelijke hoogte komen toen de verdediging op snelheid geklopt werd en onze doelman Bas Kuenen kansloos liet. Vijf minuten later weer een doel punt. Ditmaal weer voor Oostrum en ditmaal was het Wim Arts die scoorde 2 1Lang konden wij ook dit keer niet genieten van de voorsprong want even later legde de goed leidende scheidsrechter, Ben Kempen, de bal op de stip en deze strafschop werd door Volharding benut 2-2. Hierna bleef het een aardige op en neer gaande strijd maar in deze 1e helft werd er niet meer gescoord. Na de rust was Volharding individueel enigszins sterker maar als groep opereerde Oostrum sterker en wij hadden in deze tweede helft Hans Kessels want het was Hans die voor 3-2 en 4-2 zorgde. Hierna was er nog een glansrol voor Bas Kuenen die een paar schitterende reddingen verrichtte. Maar ook Bas, in topvorm, kon niet voorkomen dat Volharding nog eenmaal scoorde zodat de einduitslag 4-3 werd. Inschrijfgeld is overgemaakt op bankrek. nr.: 1400.94.229 T.N.V. Oostrums Volleybal Festival. O.V.V. Teamnaam. Het inschrijfgeld bedraagt 40,-. Men kan ook per kas betalen tegelijk met het inleveren met het inschrijf- briefje. Harrie en Willem. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 15

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 15