Oostrum 1 - Nunhem 1 3-0 Voor de openingswedstrijd van de nacompetitie kreeg Oostrum deze zondag Nunhem op bezoek. De wedstrijd tegen de winnaar van de 2e periode leverde een fraaie en spannende wedstrijd op, waarbij de thuisploeg uiteindelijk aan het langste einde trok. De eerste helft controleerde Oostrum de wedstrijd en kreeg door haar aanvallend spel enkele goede mogelijkheden. Deze mogelijkheden konden niet in doelpunten omgezet worden en omdat ook de Nunhem goalgetter John Loven (meer dan 30 competitietreffers) aan banden werd gelegd was de dubbel-blank stand een logisch gevolg. Nunhem startte goed in de 2e helft, maar de Oostrumse goalie was vandaag in goede doen en alle inzetten waren dan ook zijn prooi. Ook toen de Oostrumse laatste man een hoge bal verkeerd inschatte kon Nunhem bijna de score openen. Door goed ingrijpen van een andere Oostrum speler kon verder onheil voorkomen worden. Oostrum werd langzaam maar zeker sterker en uit een corner in de 57e minuut kon Rogier Martens gevaar stichten. Zijn tweede inzet trof wel het doel en zette Oostrum op een verdiende voorsprong. Hierna kreeg Oostrum nog diverse goede mogelijkheden en ook Nunhem zette nog een keer aan. Oostrum hield het spannend door de kansen voorlopig niet te benutten en doordat de Nunhem-kansen door Jorn Rongen verijdeld wer den. In de 77e minuut werd Mark van Dijk goed aangespeeld en zijn schot verdween in de verste hoek (2 - 0). Hierna was de wedstrijd gelopen en kreeg Oostrum enkele goede mogelijkheden om de score uit te bouwen. Een schitterende volley van Roy Willems ging net over en een fraaie actie van Marcel Holtackers miste ook het doel. In de laatste minuut was het Mark van Dijk die een goede wedstrijd en zijn verjaardag wilde bekronen. Of het als een voorzet of een schot bedoeld was is niet helemaal zeker. Feit is echter wel dat zijn schot van grote afstand in de verste bovenhoek zeilde en Oostrum op een verdiende 3 - 0 voorsprong zette. Komende maandag staat de beslissende uitwedstrijd tegen Swolgense Boys op het programma. Met dezelfde inzet als afgelopen zondag moeten er mogelijkheden zijn. Jongens veel succes. De trouwe toeschouwers zullen weer aanwezig zijn! Met 30 mei is geen rekening gehouden, omdat PL dan op vakantie is. Veteranen V.V. Oostrum - D.I.S. 4-2 (2-1) Na die mooie wedstrijd van verleden week tegen dat oud-kampioens Team, ging het deze week er weer iets harder aan toe want we moesten tegen een zeer zware tegenstander n.l. D.I.S. uit Oirlo. Het begin van de wedstrijd was voor Oirlo, die vooral op links steeds gevaarlijk opkwamen. Het was dan ook niet verwonderlijk dat na ongeveer tien minuten Oirlo op voorsprong kwam, toen hun snelle linksbuiten de bal vanaf de achterlijn terug kon leggen op een meegekomen speler en deze liet doelman Bert Linders kansloos 0-1. 16

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 16