Veteranen VVO 71/72 - VVO Veteranen Zoals ik enkele weken terug al schreef is voor ons iedere wedstrijd een finale maar dan een finale zonder einde. Mijn gelijk hierin bewees vandaag het kampioensteam van VVO 71/72. Enkele van hen hadden al jaren niet meer gevoetbald maar hesen zich in het tenue en op geleende voetbalschoenen speelden zij een wedstrijd alsof ze nooit weg waren geweest. Wat wij zagen in dit team waren geen Overmars, geen van Basten en geen Koeman maar wel een Achten, een Custers, een Linskens, een Joosten en een Selder en nog enkele anderen die daar voorbeeldig stonden te voetballen. Wat wij hier tegenover konden zetten was onze jeugdige overmoed en hier en daar iets meer snelheid. Zo ontstond er toch een leuke wedstrijd waar dankzij het goede weer nogal wat publiek naar toe was gekomen. Wij begonnen beide rustig aan de wedstrijd maar echt gevaarlijk konden we niet worden want achterin bij VVO 71/72 stonden Leo Basten en doelman Theo Kessels goed te verdedigen maar beide zijn dan ook nog wekelijks actief op het voetbal veld. De derde actieveling was Bert de Kleijn, deze maakte het onze verde diging best lastig en een van zijn schoten knalde op de lat. Dit waren zo'n beetje de wapenfeiten van de eerste helft. In de tweede helft begon VVO 71/72, inmiddels nog maar met 10 man, verrassend sterk. Ze hadden het elftal wat omgegooid zodat er voor meer druk kwam. Dit resulteerde in enkele mooie aanvallen met schoten die maar net doel misten. Wij van onze kant lieten ons ook niet onbetuigd en ook wij creëerden kansen en na ongeveer 10 minuten in de tweede helft was het Henk van Gogh die onverwacht een niet te missen kans kreeg en die ook benutte. 0-1. Hierna moest Jules Selder helaas met een blessure het veld verlaten waardoor er een speler van ons bij VVO 71/72 ging spelen en er volgde er nog een, toen het noodlot opnieuw toesloeg. Ditmaal was het Hay Joosten die het veld moest verlaten met een afgeknapte Achillespees. Hierdoor werd VVO 71/72 toch wel iets sterker maar gescoord werd er niet meer zodat de uitslag 0-1 bleef. Hierna begonnen we met z'n allen aan de derde helft en hierin bleken we toch wel even sterk. We kunnen terug kijken op een fijne middag, helaas voor Hay Joosten. Maar namens alle veteranen wensen we hem een voorspoedige beterschap toe. 'n vette Haan. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9