Programma zondag 16 mei Oostrum C1 toernooi RKDEV Arcen vertrek 08.00 uur Oostrum E1 toernooi Rood Wit Helmond vertrek 09.30 uur DIS 1 - Oostrum 1 2-1 Een weinig geïnspireerd Oostrum kon het kermisvierend Oirlo deze zondag niet echt moeilijk maken. Oostrum had de eerste helft het beste van het spel maar slaagde er als zo vaak niet in om dit om te zetten in doelrijpe kansen laat staan doelpunten. Toch was de beste mogelijkheid in de beginfase voor Oostrum toen Marcel Holtackers na 15 minuten de buitenspelval omzeilde en alleen op doel afging. Zij pass breed op Dick Janssen was niet aan Dick besteed en hier door bleef het 0-0. Vijf minuten later kwam DIS tot hun eerste schot op doel. Een aanvaller staande tussen twee verdedigers werd onvoldoende aangepakt en zijn inzet verdween in het Oostrumse doel (1-0). Vijf minuten later kreeg DIS weer een goede mogelijkheid maar de inzet ging net voorlangs. Oostrum trok het spel weer naar zich toe en vijf minuten voor de rust werd een mooie aanval over rechts door Jules Kreutz voorgezet en door Joop Bovend'Eerdt fraai ingekopt. Oostrum wilde meer en 2 minuten later kon een hakbal van Bas Kessels door de keeper nog net gepareerd worden. Het zou een wereldgoal geweest zijn. Tot de rust werd er verder niet meer gescoord zodat er een verdiende tussenstand op het scorebord stond. Tot de rust was het spel nog een stuk minder. Doordat Oostrum het erbij liet zitten kon DIS steeds beter in de wedstrijd komen. De beste kansen waren dan ook voor de gastheren ook al kreeg Oostrum enkele goede mogelijkhe den. De meeste toeschouwers hadden zich al bij een gelijkspel neergelegd toen een aantal fouten in de Oostrum-defensie op elkaar gestapeld werden. Een DIS-aanvaller liet zich dit buitenkansje niet ontglippen en de Oostrumse goalie kansloos (2-1). Toch had Oostrum de stand nog kunnen rechttrekken. In de laatste minuut kon Bas Kessels alleen doorgaan op het DIS-doel maar zijn inzet kon nog net tot corner verwerkt worden. Zo verloor Oostrum een wedstrijd waarvoor beide teams niet al te veel meer op het spel stond of het moest het speculeren zijn wat belangrijker is. Begin nen of eindigen in de nacompetitie. Wat wel belangrijk is dat de overtuiging bij een aantal spelers (niet allemaal) toch wel wat beter moet, wil men een reële kans maken in de nacompetitie. 7

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7