oOOSTRUM Donderdag 6 mei Zondag 9 mei Maandag 10 mei Woensdag 12 mei Agenda mei 29 mei Leerlingenorkest concert Hoeven 30 mei Eerste Communie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zaalvoetbalnieuws uit Oostrum Het is weer zover. Voor de zesde keer organiseert ZVCO weer het zaalvoetbaltoernooi waar zal worden gestreden om de fel begeerde ZVCO-cup. Dit festijn vindt plaats in sporthal "De Wetteling" in Venray en wel op zaterdag 8 mei van 12.00 uur tot 20.00 uur. Wij hopen dat dit net zo'n succes wordt als andere jaren. Maar dit alles kan natuurlijk niet zonder een aantal sponsors te bedanken. En wel: Nelipak B.V., Rijwielhandel Swinkels, van Rattingen, FIAT dealer G.H.V., Sportcafé de Wetteling, Bowling Oostrum, Slagerij Bierman, Kapper Verhaegh, Brood en banket H. Verheijen, Citroen dealer van de Weem, Café-zaal de Karklingel, Rit bandenservice, Café 't Klinkerke, Pluimvee M. Janssen, de Haart B.V. Prefab betonstaal, Mortel Assurantie Advies, Tand technisch laboratorium M. Custers, Provers Oostrum, Backus Venlo, S.R.V. wagen André en Saskia Linders, Dierenpension de Berghaag, Restaurant Maasdal Horst. Tot slot. Heb je interesse om zaalvoetbal te spelen, kom dan gerust kijken naar het zaalvoetbaltoernooi. Wie weet voetbal jij volgend jaar ook bij ZVCO! Voor info clublokaal tel. 0478 - 514 721 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 20.30 u. Bestuursvergadering 10.00 u. H. Mis (orkest) met aansluitend Mariaprocessie (orkest tamboerkorps) Aanwezig zijn in de kerk om 09.45 uur 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest 18.45 u. Repetitie leerlingen tamboerkorps 19.30 u. Repetitie tamboerkorps 1918

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7