raad en OOZO omtrent hieruit voortvloeiende praktische consequenties. De afgevaardigde van de carnavalsvereniging vestigt de aandacht op 10 oktober. Op deze datum zal een goederen - en dienstenveiling plaatsvin den. Nadere informatie volgt door genoemde vereniging. Van de "commissie sportpark" wordt vernomen dat de verplaatsing nu definitief is. Bij goedkeuring door "Welstand" zal verder gewerkt worden aan de nieuwbouwplannen. De planning gaat ervan uit dat de start van voetbalseizoen 2000/2001 op de nieuwe velden zal plaatsvinden. We gaan ervan uit dat dit ook voor de andere gebruikers geldt. Aostrum 2000 is er eindelijk in geslaagd een geschikte locatie te vinden voor de opvoering van de Aostrumse Revue rond de eeuwwisseling. De meeste accommodaties waren te klein. Het probleem zat in hoofdzaak in het beschikbare podium; dat geldt ook voor het Oostrumse gemeenschapshuis. Uiteindelijk kan de commissie beschikken over de sporthal van de in aanbouw zijnde TBS Kliniek aan de Wanssumseweg. De revue-dagen vallen in de periode rond de te organiseren "Open Dagen" van de kliniek. De commissie Aostrum 2000 zal binnenkort haar pro gramma presenteren. De vergadering is akkoord met de samenstelling van de conceptagenda voor het werkbezoek van B W. Secretaris zal de agenda met toelichting indienen bij de gemeente. De voorzitter van de dorpsraad zal tevens fungeren als voorzitter van de vergadering van 13 april. De financiële jaarstukken 1998 en begroting 1999 van dorpsraad en Oostrums Weekblad worden goedgekeurd. Ook het jaarverslag 1998 en jaarprogramma 1999 worden akkoord bevon den. Als datum intocht sinterklaas wordt 28 november afgesproken. Afstemming met harmonie, oudercomité en mariabasisschool zal plaatsvinden door de werkgroep. Gevraagd wordt naar aanpassing van verlichting op enkele plaatsen in binnen- en buitengebied. Geantwoord wordt dat bij de gemeente gewerkt wordt aan een nieuw verlichtingsplan. Knelpunten worden tussentijds opgelost; s.v.p. doorgeven aan dorpsraad. Eerstvolgende vergadering: dinsdag 11 mei in zaal "de Karklingel". -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o P£NN£NAKTI£ voor de Jeugd van de Harmonie in de laatste weels van mei!!!! Volgende weels meer informatie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5