De selectie, begeleiders en het bestuur feliciteren Oostrum 3 met het be haalde kampioenschap en danken Thea en Wilbert voor 10 jaar werken in de kantine. Stormvogels 4 - Oostrum 5 5-0 (1-0). Oostrum leed tegen Stormvogels 4 een verdiende maar geflatteerde neder laag. Oostrum begon echter hoopvol want met snel combinatie voetbal werden de nodige gaten geprikt in de Siebengewaldse defensie maar Oostrum miste zoals wel vaker dit seizoen iemand die goals kan maken. Vooral in de goede 1e helft miste Oostrum 4 a 5 100% kansen. Dat dit een ploeg kan opbreken bleek ook op deze warme zondagmorgen. Stormvogels zette daar wat schoten van afstand tegenover maar bleef in de wedstrijd omdat de kansen werden gemist. De ene was nog mooier dan de andere doch geen enkele trof doel. Sterker nog. Stormvogels was de ploeg die scoorde. Op 7 minuten van het rustsignaal werd vanaf 20 meter de bal op doel geschoten. Doordat deze onderweg geraakt werd was de Oostrumse doelman geklopt. Tot de rust gebeurde weinig meer omdat Oostrum moest herstellen van deze tegenslag. Na de rust zette Oostrum aan maar moest attent zijn op de snelle counters van de thuisploeg. Die kwamen er ook maar konden in het begin nog onschadelijk worden gemaakt. Toch kreeg Oostrum de nekslag. Een Stormvogel ging door op de doelman en deed het woord "schwalbe" alle eer aan. Erger was dat de warrig leidende scheidsrechter er met beide benen intrapte en de bal op de stip legde. Dit betekende de 2-0. Oostrum stroopte de mouwen op en trok vol ten aanval. Dit leidde er toe dat de defensie wat weg kreeg van een flink stuk Leerdammer. Stormvogels profiteerde optimaal en liep uit tot 5-0. Dit was tevens de eindstand. Als Oostrum weer eens had kunnen winnen dan was het vandaag wel. Echter als je zoveel goede kansen niet weet te benutten verdien je niet om te winnen. Wat dat betreft was dit een goede les in effectiviteit. Hopelijk hebben we tegen Merselo het vizier wel op scherp zodat we op gepaste wijze af scheid kunnen nemen van dit seizoen. Oostrum 3 wil ik feliciteren dat op gepaste wijze de titel binnenhaalde, namenlijk door met 0-7 te winnen. Spelers, leiders en andere betrokkenen proficiat. Broeder Newin. Veteranen RKDSO - V.V.Oostrum 2 - 0 (2-0) Het gaat de laatste tijd vrij goed met de "oude" heren van Oostrum. We creëren veel kansen en van die kansen gaan er best veel in het doel. Maar ja, het zit ook weieens tegen en afgelopen zaterdag was dat zo'n wedstrijd. We begonnen niet slecht maar de beste kansen waren toch voor Lomm. Maar Bert Linders stond goed te keepen. Toch kwam Lomm na ongeveer vijftien minuten op voorsprong toen er te laat werd ingegrepen, 1-0. Oostrum 18

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 18