limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Leden LVB We gaan T-shirt, blouse, theedoek, kussenovertrek, servet e.d. beschilderen. Datgene wat je meebrengt dient licht van kleur te zijn. Deze avond wordt verzorgd door Tiny Bergs. Ook niet-leden zijn van harte welkom. Verder zelf meebrengen: Schaar of stanleymesje Tijdschrift of krant of een snijmat Eventueel een watervaste stift. Datum: dinsdag 11 mei a.s. Plaats: Gemeenschapshuis Oostrum Aanvang: 20.00 uur Eigen bijdrage: 2,50 per persoon Deze avond gaan we iets naar eigen keuze beschilderen. Dit voorwerp moet licht van kleur zijn, gewassen en niet hoogpolig. We gaan eerst een sjabloon maken, dit sjabloon kan iedere voorstelling zijn, die je zelf mooi vindt, b.v. franse lelie, klimopblad, zeefiguren, beer, disneyfiguren. Na de pauze sjabloneren. Suggestie: Misschien kun je iets meebrengen waar een vlek in zit, zodat je deze vlek weg kunt werken. Het hoeft echt niet iets nieuws te zijn. Het is leuk om een persoonlijk cadeautje voor iemand te maken door zelf iets te beschilderen. Als je iets speciaals wilt maken, dan moet dit voor 2 mei bij opgave doorgegeven worden, zodat de patronen hiervoor meegebracht kunnen worden. U kunt zich opgeven op donderdagavond 29.04 tussen 18.00 en 19.30 uur en op donderdag 6 en vrijdag 7 mei tussen 18.00 en 20.00 uur bij: Ine van de Mortel tel. 580513. U kunt ook een briefje bij haar in de bus doen: Buitenhof 3 te Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7