deze stand werd de rust bereikt. Na de rust drong Geysteren aan maar maakte in het begin van deze tweede helft geen indruk. In de 64e minuut zette weer H. Hofman (inmiddels koning van de assist) A. Hogeboom in posi tie en deze draaide goed weg van zijn tegenstander. Ook de doelman had geen kans en de 3-0 was een feit. Oostrum nam gas terug en Geysteren kwam zowaar goed in de wedstrijd te zitten. Oostrum verzuimde het karwei definitief te klaren en Geysteren mocht twee keer scoren en gaf Oostrum nog een paar benauwde minuten. Toch hield Oostrum de 3 punten in huis. Verdient want Oostrum was een tikje beter. Na afloop was er de toetreding tot de groep van 50 voor onze rechtsback waarna de derde helft kon beginnen. Nog een keer uit en thuis en dan is het weer gedaan. Hopelijk weet het publiek in deze laatste wedstrijden onder deze technische leiding de sport parken nog te vinden. Broeder Newin Veteranen V.V.Oostrum - Swolgen 6-2 (3-0) Er hing afgelopen zaterdag een geweldige sfeer op het sportpark. De A-jeugd streed voor het kampioenschap en na een spannende strijd wisten zij dat te behalen. Proficiat. Omdat wij geen kompetitie spelen is voor ons iedere wedstrijd een soort finale maar dan een zonder einde. Zo ook deze wedstrijd tegen Swolgen en het begon zeer goed voor Oostrum want na vijf minuten was het Alex Ouden hoven die op rechts door kon gaan en strak in de korte hoek scoorde, 1-0. Even later een echt Math van Rhee doelpunt, ditmaal liep hij de doelman voor de voeten toen deze probeerde de bal weg te werken, 2-0. Ook Henk van Goch doet het steeds beter en toen deze goed aangespeeld werd door Wim Arts wist hij, "uit stand" ineens op de slof 3-0 aan te tekenen. Toch was het niet alleen Oostrum dat voetbalde ook Swolgen had enkele kansen maar Bert Linders stond resultaat in de weg. Het bleef tot aan de rust 3-0 voor Oostrum want een schot van Leo Basten had beter verdiend maar kwam helaas op de lat. Na een rust in "Jugend stijl", cola en Spa-rood, begonnen we aan de tweede helft waar hans Kessels meteen moest laten zien dat ook hij het schot "uit stand" op zijn repertoire had staan 4-0. Hierna even een periode van Swolgen. Het eerste doelpunt voor Swolgen was dan wel een buitenspel doelpunt, daar was echt iedereen het overeens, maar het werd wel geteld, ik denk omdat we toch ver voor stonden. Het werd ook nog 4-2 door een echt doelpunt maar verder kwam Swolgen niet. Oostrum ging gewoon door en wie er altijd gewoon door gaat is Math van Rhee. Als eenling was hij aan het jagen in de verdediging van Swolgen en toen de doelman een onbe-grijpelijke fout maakte was Math er als de kippen bij om 5-2 te scoren. Het laatste doelpunt van vandaag kwam op naam van Hans Kessels. Die van korte afstand keihard de laatste hoop van de doelman aan flarden schoot. 14

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 14