tal teams zullen de strijd aanbinden met elkaar. Dit belooft een spannend en sfeervol gebeuren te worden. Geheel in stijl kunt U op de klanken van sfeervolle muziek genieten van o.a. pullen bier en Duitse broodjes met worst van de barbecue. Om deze avond nog meer sfeer te geven zou de organisatie het op prijs stellen als de bezoekers zoveel mogelijk in aangepaste kleding verschijnen. De toegang tot deze avond is geheel gratis. Tot ziens op zaterdag 17 april in cafë-zaal de Karklingel te Oostrum. Nieuw contactadres/secretariaat EIKENHOFKAPEL H. Moorrees Goetzenhof 2 5807 CC Oostrum Telefoon 0478-511 165 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KATHOLIEKE BOND VAN OUDEREN Bustocht naar Maastricht -Luik Zoals op de algemene Ledenvergadering afgesproken is de jaarlijkse bus tocht dit jaar naar Maastricht. Het programma is als volgt: In verband met de boottocht in Maastricht is het vertrek gepland om 8.15 uur. De bus gaat rechtstreeks naar Maastricht, aankomst 10.00 uur. Daar wordt aan boord van de boot koffie met Limburgse vlaai geserveerd. De tocht per boot gaat via de sluizen van Ternaaien in 5 minuten 15 meter omhoog) richting Luik. We arriveren in de haven van Luik omstreeks 13.00 uur. Daar staat de bus weer klaar om onder leiding van een gids een rondrit te maken door de Voerstreek met zijn golvend landschap, een paradijs voor de natuurliefhebber. Deze rondrit eindigt omstreeks 16.00 uur. Na een korte pauze beginnen we aan de terugreis die wordt onderbroken voor een gezamenlijk diner. In verband met de bootreis is dit uitstapje gepland op dinsdag 1 juni a.s. De kosten inclusief buskosten, boottocht, koffie met vlaai, rondreis en diner, 7 Secretaris: W. Hermans, Geeststraatl, 5807 AR Oostrum. Tel.: 0478 - 583 889 KBO-OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 7