Paasma. 08.30 u. Gebr. Kessels, Lennart Peeters, Willem Verheijen 10.00 u. Elke Euwes, Danielle Engels, Ireen Schlepers Maandelijkse collecte In dit weekend in alle H. Missen de maandelijkse collecte voor onze eigen kerk. OPBRENGST VASTENACTIE De opbrengst van de Vastenactie, bestemd voor Zuster Truus Lemmens, heeft opgebracht het heel mooie bedrag van 2305.- Heel hartelijk dank voor Uw gulle bijdrage. Ook heel hartelijk dank aan onze Carnavalsvereniging voor hun inzet en verdienstelijk werk. ZIEKENCOMMUNIE Wanneer er zieken of gehandicapten zijn die met Pasen graag thuis de H. Communie zouden willen ontvangen, laat het dan even weten op de pasto rie, tel. 581 254. GOEDE VRIJDAG We denken aan de laatste dag van Jezus van Nazareth, Zijn verlossend lijden en sterven. Vrijwillig heeft Hij zijn handen op het kruis uitgestrekt om de mensen tot één volk te brengen. Hij werd daartoe niet gedwongen. Hij heeft zijn armen uitgestrekt zoals moeders de armen uitstrekken als zij hun kindje zien lopen met onbeholpen pasjes. Maar zij kunnen hun armen ook uitstrekken als de grotere kinderen langs omwegen soms weer thuiskomen. Dat is het werk van de liefde. Zo heeft Jezus zijn vastgenagelde armen uitgebreid omdat Hij ons in zijn onuitsprekelijke liefde wil samenbrengen. Jezus breidt zijn armen uit naar allen die lijden, die eenzaam zijn en treuren. Hij wil hen allen in zijn liefde dragen: "Komt allen tot Mij, die belast en bela den zijt en Ik zal U verkwikken." Met ons lijden en met onze zorgen gaan wij nu naar Jezus. Wij willen zijn kruis vereren en uit de overweging van zijn liefde nieuwe kracht putten om ons lijden te verenigen met Zijn lijden. Laten we ons dan opvangen in Zijn armen, zodat Hij ons kan dragen. Misschien kunnen wij van Hem leren ook onze armen geopend te houden voor alle mensen. Als Kerk van Christus moeten wij mensen zijn met geo pende armen en handen. PAASZATERDAG - GEZINSVIERING om 19.00 uur. "Christus, het Licht voor deze wereld", zal in deze gezinsviering onderstreept worden door de vele brandende kaarsjes. In kinderlijke taal zullen de kinde- 9

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 9