HARMONIE3 3OOSTRUM Zaterdag 3 april 09.30 u. Maandag 5 april Woensdag 7 april 11.00 u. 18.45 u. 19.30 u. Ophalen oud papier Papierophalers: K. Op den Camp, I Camps, G. Janssen, F. Basten, P.Pijpers, W.Pluk, M. Poels, J. Teeuwen, F. Van de Venne, A. Swemers, P. Derksen, M. Kempen. Intern Treffen Repetitie leerlingen tamboerkorps Repetitie tamboerkorps Agenda april: 10 april 15 april 17 april 17/18 apr. 19 april 28 april Opluistering H. Mis Bestuursvergadering Eikenhofkapel Beierse avond Solisten/ensembletreffen Muziekfederatie Algemene ledenvergadering Concert Rabobank Venray-Oostrum Intern Treffen van solisten en ensembles Harmonie Op maandag 5 april, 2e Paasdag wordt om 11.00 u. in het gemeenschaps huis, als voorbereiding op het soliste en ensembleconcours van de Muziek federatie Venray en ter stimulering van de individuele muziekbeoefening het Intern Treffen gehouden. Het is een goede gelegenheid voor een generale repetitie, om wat plankenkoorts weg te nemen, maar ook om te laten horen wat men kan. Aan dit treffen werken mee: - leerlingen muziekschool - leerlingen tamboerkorps - het leerlingenorkest - diverse muzikanten De solisten en ensembles worden bij hun optredens op de piano begeleid door Von Reijnders. U bent van harte welkom om te komen luisteren naar de diverse optredens. Oud papier op verzamelplaatsen per straat. Elke 1e zaterdag van de maand vanaf 09.30 u. haalt de harmonie oud papier op. Wij verzoeken U dringend om alleen oud papier (dus geen plastic, tempex of ander afval) aan straat te zetten. Tevens verzoeken wij U het papier goed verpakt en tijdig zoveel mogelijk per straat op een plek klaar te zetten (bijv. hoek van de straat, midden in de straat). Wij rekenen op uw medewerking. 5 OPGERICHT- 1918 I

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5