Ambtenaren van de gemeente Venray zijn aanwezig om Uw vragen op deskundige wijze te beantwoorden. Wij adviseren belangstellenden en zeker de aspirant-bouwers/kopers om deze informatieavond te bezoeken. Uit eerdere reacties is ons gebleken dat er veel belangstelling bestaat voor dit ontwerp-bestemmingsplan. Het plan is ruim opgezet en mooi gelegen langs de Oostrumse Beek in een landelijke omgeving. Het is ons bekend dat er ook van "buiten Oostrum" belangstelling voor dit plan bestaat. Vandaar onze oproep: kom naar deze avond als U hiervoor werkelijk belang stelling heeft. Het dagelijks bestuur van de Dorpsraad Oostrum (Bestemmingsplan Oostrum) Kennisgeving Burgemeester en Wethouders van Venray, maken, gelet op artikel 6a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en de Inspraakverordening van de gemeente Venray, bekend, dat ter inzage ligt een voor-ontwerp van het bestemmingsplan "Oostrum". Het plan heeft als doel de herziening van het bestemmingsplan Oostrum, met daarin opgenomen de realisatie van een uitbreidingslokatie van 80 woningen. De beoogde uitbreidingslokatie is gelegen aan de Mgr. Hansenstraat en aan de Oostrumsche beek. Het voor-ontwerpplan en de overige daarop betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 26 maart 1999 gedurende vier weken voor een ieder ter inzage bij de afdeling publieksdiensten in het gemeentehuis, Raadhuisstraat 1 te Venray. Gedurende bovengenoemde termijn van vier weken bestaat voor eenieder gelegenheid zijn zienswijze omtrent het voor-ontwerp-plan schriftelijk ken baar te maken aan burgemeester en wethouders van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. Op donderdag 8 april 1999, aanvang 20.00 uur, zal in het Gemeenschaps huis Oostrum, gelegen aan de Watermolenstraat 1 in Oostrum, een open bare informatie-/inspraakbijeenkomst worden gehouden. Venray, 25 maart 1999 Burgemeester en wethouders voornoemd, drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester, drs. A.W.M. de Bever, secretaris, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3