NOBEL nieuws De afgelopen weken is er weer van alles gebeurd. Door omstandigheden heb ik niet eerder in het krantje kunnen zetten dat Marlies Huybers op zondag 5 maart Nederlands kampioen is geworden in de klasse M2 dressuur. Wij willen haar uiteraard van harte feliciteren met deze bijzonder mooie prestatie. 21 Maart was Indoor Brabant en alsof het nog niet genoeg was, werd Marlies samen met de ruiters van Leunen 5e met het rijden van de kür op muziek. Ook hiermee willen wij haar van harte feliciteren. Ook Freek Meijling is 21 maart op concours geweest en wel in Schijndel. Hij moest in de B springen en het opnemen tegen meer dan 100 andere spring ruiters. Hier heeft hij een 6e prijs uit weten te slepen. De week erna moest Freek weer naar Schijndel, maar dit keer startte hij voor het eerst in de L. Hier kreeg hij het voor elkaar om een mooie 1e prijs te behalen door te winnen van 50 andere deelnemers. Van harte. Wij wensen iedereen weer veel succes in het zomerseizoen en wij bedanken ook iedereen die zaterdagochtend geholpen heeft met het klaarmaken van het oefenterrein voor het zomerseizoen. Nobel. V.V.O. Oud-IJzeractie Zaterdag 17 april 1999 Zaterdag 17 april 1999 Zaterdag 17 april 1999 Attentie De goals van het voetbalveldje bij de Watermolen zullen binnen kort verwijderd worden omdat het grasveldje opnieuw aangevuld en ingezaaid wordt. Het zal enkele maanden duren voordat het veldje weer gebruikt kan worden. Wij hopen dat jullie hier begrip voor zullen hebben. Commissie Openbare Werken Gemeente Venray. 19

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 19