Oostrum herpakte zich daarna prima en kwam steeds dreigender in de buurt van de Vierlingsbeekse goal. In de 38e minuut was het dan toch raak. T.v.Kessel joeg de doelman op en die speelde de bal precies in de voet van A. Hogeboom. Die wist wel raad met dit buitenkansje, 2 - 1Voor de rust gebeurde niet veel meer en Oostrum laadde zich op voor de 2e helft. Die was geen 10 minuten oud toen uit een hoekschop de 3-1 werd gescoord en de wedstrijd gespeeld leek. Oostrum ging echter verder met aanvallen maar scoren zat er vaak net niet in. Er was altijd wel "iemand" van Volharding in de buurt om een score te voorkomen. T.v.Kessel scoorde nog wel de 3-2 (na goed werk van M.Derks) maar verder kon Oostrum niet komen. Na het laatste fluitsignaal van de beste man van het veld (dat mag ook wel eens vermeld worden werd dan ook teleurgesteld de kleedlokalen opgezocht want Oostrum had verzuimd weer eens te winnen. Rest mij alleen nog te vermelden dat er volgende week nog het paasduel op zaterdag of maandag afgewerkt wordt. Houdt hiervoor het publicatiebord in de gaten. Broeder Newin. Raadpleeg te allen tijde het publikatiebord i.v.m. eventuele wijzigingen 10 t/m 13 juni 12 juni 11-12 13 juni 13 juni 19 juni 19 juni 20 juni 22 juni 27 juni 04 juli 05 juli 06 juli 13 juli 13 t/m 16 juli 12 aug. 23 aug. 07 sept. 09 sept. Avondvierdaagse Vrijwilligers feestavond VVO C- en D-kamp VVV Oostrum Défilé Avondvierdaagse Harmonie Deelname tamboerkorps Peeltoernooi ADOR-Rollebol Castenray Optreden tamboerkorps te Wanssum Avondfietstocht OVB, vertrek om 19.30 uur bij de Rabobank 10e Oostrumse Volleybal Festival en braderie Toernooi en feestavond i.v.m. 15-jarig jubileum KVO Laatste repetitie voor de vakantie Harmonie LVB Jaarlijkse fietsdagtocht met pick-nick Openbare vergadering Dorpsraad Fietsvierdaagse LVB fietsavond (vertrek om 19.00 uur bij Rabobank) Start repetities na vakantie Harmonie Openbare vergadering Dorpsraad LVB Demonstratieavond over pasta's, Mevr. Janssen-Bergmans uit Roggel 14

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 14