Oostrum E2 - GFC'33 E3 Oostrum E3 - GFC'33 E4 Merselo F1 - Oostrum F1 4-1 15-1 0-3 Programma zaterdag 3 april EWC C2 - Oostrum C2 SSS'18F1 - Oostrum F1 Oostrum F2 - Venray F9 15.00 uur 09.30 uur 10.00 uur vertrek 14.15 uur vertrek 08.45 uur Oostrum 1 - Merselo 1 3-0 Oostrum deed afgelopen zondag in de thuiswedstrijd tegen Merselo goede zaken. Zelf pakte het drie punten en de concurrentie liet twee of meer punten liggen. Oostrum opende furieus en Merselo had het 1ste kwartier niets in te brengen. Met stevig verdedigen wisten de gasten de stand voorlo pig in evenwicht te houden. Daarna kwam Merselo iets beter in de wedstrijd en werd enkele malen gevaarlijk. In de 35e minuut kon Bas Kessels de score openen en zette Oostrum verdiend op voorsprong. Tot de rust bleef dit de stand ook al deden beide pogingen om dit te veranderen. Meteen na de rust was het Michel Claassen die duidelijk maakte wat de Oostrumse bedoe lingen waren. Met een snoeihard schot vanaf 16 meter maakte hij aan alle Merselose illusies een einde (2-0). Hierna ontspon zich een wedstrijd die niet geweldig was, maar waarin Oostrum geen moment meer in gevaar kwam. Veel kansen waren er niet meer en het duurde tot de 89e minuut voordat de eindscore op het bord kwam. Een vrije trap van Mark van Dijk kwam via de paal terug en Bas Kessels was er als de kippen bij om in de rebound de 3-0 binnen te schieten. Hierna floot de goed leidende scheidsrechter af en kon minimaal één Oostrumse speler onder een staande ovatie de kleedkamer opzoeken. Komend paasweekeinde staan twee uitwedstrijden op het pro gramma, waarbij de 1ste tegen RKBVC nog meetelt voor de 2e periode. Deze wedstrijd moet ruim gewonnen worden, wil men rechtstreeks een aanspraak kunnen maken op deze periode. Jongens veel succes! Balsponsor deze zondag was: Autobedrijf G.H.V. Mededeling De training voor de lagere elftallen begint met ingang van a.s. donderdag voortaan om 19.15 uur. Volharding 7 - Oostrum 5 3-2 (2-1) Volharding-Oostrum was een wedstrijd die (gelukkig) voor de ranglijst niet van belang was. Oostrum begon slecht en het was dan ook Volharding wat in het begin het beste van het spel had. Vooral het felle ingrijpen van de tegenstander bij Oostrums balbezit was een sterk wapen van de thuisploeg. Oostrum wist in het begin dan ook weinig in te brengen. Volharding kwam dan ook verdient op een 2-0 voorsprong al was de manier waarop beide keren wat gelukkig. 13

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 13