Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 20 - 28 maart Zaterdag 14.00 u 19.00 u Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 ij Dinsdag 09.00 u Woensdag 09.00 u Donderdag 09.00 ij Vrijdag 08.30 u 09.00 u Zaterdag 19.00 u Voor het Bruidspaar Jos Groot-Daniëlla Bom. Jozef Jenneskens en echtgenote, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie (Met boeteviering - Koor Harmony) Voor 'n zieke, Bertus Rutten (jaardienst) (Met boete viering) Harry Thuijls, jaardienst overl. familie Litjens-Hendriks Peter Clephas, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. (Met boeteviering - Gemengd koor) Tot bijzondere intentie Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (Met Rozenkransgebed) t.e.v. Onze Lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te brengen aan God, Schepper van alle leven Voor 'n goede uitkomst Piet Haegens (namens de buurt), mevr. Camps- Driessen, Wim Daniels (namens de buurt), overl. familie Jeucken-Niessen Misdienaarsbeurten Zaterdag 14.00 u. Floortje Gloudemans, Maren de Boer 19.00 u. Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Piet Fleurkens, Dave Moorrees 08.30 u. Elke Euwes, Wanda v.d. Busschen, Marloes Derksen, Marloes Denissen 10.00 u. Anne Basten, Daniëla Engels, Ireen Schlepers, Geertje de Kleijn. Zondag Boeteviering In dit weekend in alle H. Missen BOETEVIERING als voorbereiding op het Hoogfeest - het grootste feest van het kerkelijk jaar. We hebben allemaal wel iets goed te maken met God en met elkaar, we schieten allemaal wel 'ns tekort tegenover God en in liefde tegenover onze medemens. De Boeteviering is een uitstekend middel om dat alles weer goed te maken. Laten we allen van goede wil zijn en ons niet te groot voelen om fouten te bekennen. Uw pastoor -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3