Agenda 1999 25 febr. LVB Bezinningsdag (kringactiviteit) Toneeluitvoering Brugeind Meerlo "Vlasbloem" Toneeluitvoering gemeenschapshuis Oostrum "Vlasbloem" Leerlingenorkest Venray Openbare vergadering Dorpsraad LVB Culturele Kringavond (kringactiviteit) Bedevaart Smakt H. Mis quizavond LVB en OVB. LVB Dag voor alleengaanden (kringactiviteit) 27 febr. 28 febr. 07 mrt. 09 mrt. 15 mrt. 17 mrt. 18 mrt. 19 en 20 mrt. 20 mrt. 20 mrt. 21 mrt. 28 mrt. 30 mrt. 02 april 03 april 22 april 04 juli Mysterieweekend voor Aspiranten van K.V.O. te Helenaveen Aostrumse Zangkompeneej: huwelijksmis dochter koorlid Aostrumse Zangkompeneej: lenteconcert met 3 gastkoren Regio kampioenschappen in de Wetteling, organisatie mede door K.V.O. Rommelmarkt Harmonie O.V.B. Paasstuk maken Bloemenaktie K.V.O. Buitenaktiviteit voor Pupillen/Welpen en Mini's van K.V.O. Jaarvergadering K.V.O. in zaal de Karklingel Toernooi en feestavond i.v.m. 15 jarig jubileum K.V.O. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o O GArN/VALSVGrGNIGInG OoStRuM 't is weer voorbij!!!! Met veel plezier kijken we terug op een schitterend vastelaovesseizoen. Tijdens de afsluiting van de Jeugdvastelaovend door Jeugd prins Jan IV en de afsluiting in het gemeenschapshuis door Prins Jan IV werd dit door het grote aantal bezoekers alleen maar bevestigd. Ook de afsluiting bij de residentie, "de Karklingel", en het verdere vervolg door Prins Jan IV was in een woord fantastisch!!! ledereen die hieraan heeft meegewerkt, in welke vorm dan ook, bedankt Bestuur, Prins Jan IV, Jeugdprins Jan IV, Vorst Bert, Jeugdvorst Kees, Nar Rob, Jeugdnar Ruud, Raad van Elf, Jeugdraad en de Jeugdcommissie. 5 STRUM V

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5