Agenda 1999 23 febr. L.V.B. lezing over Euro's, verzorgd door Rabobank Venray-Oost- rum (samen met OVB) 23 febr. Repetitieavond Toneelver. "de Vlasbloem" 25 febr. L.V.B. Bezinningsdag (kringactiviteit) 25 febr. Repetitieavond Toneelver. "de Vlasbloem" 27 febr. Toneeluitvoering Brugeind Meerlo "de Vlasbloem" 28 febr. Toneeluitvoering gemeenschapshuis Oostrum "de Vlasbloem" 07 mrt. Leerlingenorkest Venray 09 mrt. Openbare vergadering Dorpsraad 15 mrt. LVB Culturele Kringavond (kringactiviteit) 17 mrt. LVB Bedevaart Smakt quizavond (samen met O.V.B.) 18 mrt. LVB Dag voor alleengaanden (kringactiviteit) 19 en 20 mrt. Mysterieweekend voor Aspiranten van K.V.O. te Helenaveen 20 mrt. Aostrumse Zangkompeneej: huwelijksmis dochter koorlid 20 mrt. Aostrumse Zangkompeneej: lenteconcert met 3 gastkoren 21 mrt. Regio kampioenschappen in de Wetteling, organisatie mede door K.V.O. 28 mrt. Rommelmarkt Harmonie -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Bezinningsavond (Kringactiviteit) Thema: welvaart - welzijn Datum: donderdag 25 februari a.s. Plaats: Pelgrimshuis te Smakt Aanvang: 20.00 uur - 22.15 uur Inleidster: Pastoraal medewerkster van de LVB Mevr. Frijns-Stassen Juist in deze tijd van economische groei is het goed om stil te staan bij de betekenis en consequenties van deze "welvaart". Zijn deze maatschappelij ke ontwikkelingen goed voor het welbevinden van iedereen?? Wat kan onze eigen bijdrage zijn aan een rechtvaardiger wereld? Het aanstaande nieuwe millennium is een grote mijlpaal in de geschiedenis van het Christendom. Veel van onze waarden en normen hebben hun grondvest in het christenzijn, ook al zijn we ons daar vaak niet meer van bewust. Vandaar dat dit nieuwe thema in het kader van Op weg naar 2000 wordt geplaatst. Deze kringbezin- ningsavond vormt een voorbereiding op de grote provinciale manifestatie in 2000. 5

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5