2e Wisselbeker bij carnavalsoptocht in Venray Voor de zesde keer achter elkaar heeft harmonie Sub Matris Tutela bij de optocht in Venray de 1e prijs behaald en daarmee de titel "meest carnava lesk muziekgezelschap" in de gemeente Venray. Dit betekende dat wij opnieuw, na drie keer een eerste prijs, de wisselbeker in ontvangst mochten nemen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 20 - 28 februari Zaterdag 19.00 u. Jaardienst Harrie Claessens, Bert Daniels, Jan Ver- heijen, overl. ouders Houwen-Jacobs, overl. ouders Jeucken-Niessen en familie, (Koor Harmony) Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Mevr. Derickx-van Rooy, Thei Hendrix, (Gem. koor) Tot bijzondere intentie Ter ere van O.L. Vrouw uit dankbaarheid Voor 'n overl. broer (Met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven. Voor 'n goede uitkomst Piet Haegens (namens de buurt), Peter Clephas Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaars Zaterdag 19.00 u. Elle Euwes, Marloes Derksen, Wanda v.d. Bussche, Anne Basten Zondag 08.30 u. Job Euwes, Luuk Gielens, Lennart Peeters, Willem Verheijen 10.00 u. Daniëlle Engels, Ireen Schlepers, Marloes Denissen, Geertje de Kleijn -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Ut was moj bedankt Wij hebbe ós laote verasse op de klingelaovend. De karnevalsverieëneging hed der enne gezelligge wedstrijdlustige aovend van gemakt. De sfeer was leuk. De uutreiking van de orde van verdienste blieft vur ös en moj andenke. Ik wil ollie dan ok names Mia en de kinder bedanke vur ollie spontane reac ties, felicitaties, cadeaus en kaarte. Minse hartstikke bedankt. Leo Lenssen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 3