Gezien de nieuwe samenstelling van de dorpsraad worden nieuwe werk groepen geformeerd. Een eerste aanzet zal gegeven worden om te komen tot de heruitgifte van een Oostrums Wegwijzer. Wij hopen op een spontane medewerking van de plaatselijke verenigingen. Martien Frederix zal de dorpsraad vertegenwoordigen in de nog te forme ren omwonendencommissie van de Stg. TBS - Kliniek in Oostrum. De vaak lange wachttijden bij de NS overweg Mgr. Hanssenstraat wekt kennelijk hier en daar irritatie op. De dorpsraad zal dit punt onder de aan dacht brengen van NS. Vernomen wordt dat de besprekingen omtrent verplaatsing sportpark de Spar in een afrondende fase verkeren. De plaatselijke ondernemersvereniging OOZO zal door plaatsing van een aantal kerstbomen en een feestverlichting het straatbeeld in deze tijd van het jaar een extra feestelijk tintje geven. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 12 januari a.s. in zaal de Karklin- gel te Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8/9 jan. Eikenhofkapel zittingen 11 jan. 19.00 u. Repetitie leerlingenorkest 20.00 u. Repetitie orkest 13 jan. 19.00 u. Bijeenkomst leerlingen en ouders 19.30 u. Repetitie tamboerkorps Leerlingen tamboerkorps volgens afspraak 14 jan. 20.30 u. Bestuursvergadering Agenda januari/februari 26 jan. Controle blaasinstrumenten 27 jan. Repetitie carnavalsconcert (onder voorbehoud) 31 jan. Eikenhofkapel liedjesmiddag 03 feb. Repetitie carnavalsconcert (onder voorbehoud) 07 feb. Generale repetitie carnavalsconcert 08 feb. Carnavalsconcert 13 feb. Eikenhofkapel prinsenreceptie 14 feb. Eikenhofkapel H. Mis carnaval 14 feb. Optocht Oostrum 15 feb. Optocht Venray OOSTRUM HARMONIE0 5 OPGERICHT'

Oostrum's Weekblad | 1999 | | pagina 5