Kerkdiensten O.L.Vrouw Geboorte ie Oostrum 23 - 27 december Woensdag 09.00 u Donderdag 19.00 u Vrijdag Uit dankbaarheid (Met Rozenkransgebed) Kerstgezinsviering. Overl.ouders Jans-Verheggen, Sanne v.d.Brink, Diena Janssen-Swaghoven, Johan Ruben, Ties Claessens en Truus Claessens-Drabbels, Piet Philipsen.Tiny Cremers-Philipsen.Noud Cremers, Thei Hendrix, overl. ouders Camps-Wolters, Jo Janssen, Sjaar Poels, Koor Harmony, Kinderkoor, Jeugd Orkest. 22.30 u. Nachtmis. Huub Van de Venne, overl.ouders Jeuken- Verhulsdonk en zoon Martin, Gerda Janssen, overl.ouders Linders-Hendriks.voor 'n goede uitkomst (Gem.koor en Harmonie). Kerstmis. Annie Theeuwen-Derks, overl.ouders Bovee-Bartels en zoon Chrétien. Koor Harmony Overl. ouders Verrijdt-de Lauw, Wim Keysers 10.00 u Zaterdag 19.00u. De kerkdiensten met de kerstdagen De Kerstgezinsmis Deze viering is op donderdag - 24 december - om 19.00 uur.Veel kinderen van onze Basisschool doen weer actief mee aan deze viering. Het wordt weer een viering met volop licht. Voor deze Gezinsmis zullen leden van onze Gezinsmis-Commissie U een boekje gratis aanbieden, waarin de volledige tekst van deze viering staat afgedrukt alsook de liederen die door allen kun nen worden meegezongen. Deze viering zal worden opgeluisterd door ons koor Harmony, ons kinderkoor en ons Jeugdorkest van de Harmonie. Vanaf 18.30 uur Kerstmuziek. Er zijn geen plaatsen gereserveerd, behalve de eerste banken voor de kinderen die actief meedoen aan deze viering. De Nachtmis Deze begint om 22.30 uur. Deze H.Mis wordt opgeluisterd door ons Ge mengd koor en onze Harmonie. Vanaf 22.00 uur Kerstmuziek. Eerste Kerstdag Vrijdag,eerste Kerstdag, is er maar een H.Mis en wel om 10.00 uur. Deze wordt opgeluisterd door ons koor Harmony. Misdienaarsbeurten Donderdag 24 december 19.00 u. 22.30 u. Elke Euwes, Danielle Engels, Ireen Schlepers, Wanda v.d.Bussche Floortje Gloudemans, Geertje de Kleijn, Mieke van Bracht, Susan Felder 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5