Nogmaals wordt bevestigd dat ook in Oostrum 3 ondergrondse bakken ge plaatst worden, te weten: een glasbak, een textielbak en een blikbak. Om trent locatie vindt nog overleg plaats. Op Dinsdag 13 april 1999 zal het tweejaarlijks werkbezoek aan Oostrum plaatsvinden door B W van de gemeente Venray. Omtrent agenda zult U tezijnertijd worden geïnformeerd via 't Oostrums Weekblad. Besloten wordt als vaste vergaderdatum te handhaven de 2e Dinsdag van de maand. De vergaderdata zijn derhalve voor komend jaar: 8 de cember 1998 en in 1999: 12 januari, 9 februari, 12 maart, 13 april (gecom bineerd met werkbezoek B W 11 mei, 8 juni, 13 juli, 7 september (af wijkend vanwege Oostrumse Kermis), 10 oktober, 9 november, 14 decem ber. Uiteraard wijzigingen voorbehouden! Omtrent locatie wordt U geïnfor meerd via de uitnodiging in 't Oostrums Weekblad. Op 22 november a.s. zal de jaarlijkse intocht van Sinterklaas plaatsvinden. Op de losplaats van NS zullen we Sint verwelkomen als hij arriveert met de trein van 14.07 uur. Ongetwijfeld zullen veel kinderen met hun ouders aanwezig zijn. Voorafgegaan door de harmonie zullen we met z'n allen naar het gemeenschapshuis gaan. Sint volgt in een open landauer. Wij ho pen op mooi weer. In de week van 16 tot 22 november zal de jaarlijkse huis-aan-huis collecte plaatsvinden door leden van de dorpsraad. De opbrengst is bestemd voor de sinterklaasviering in het gemeenschapshuis en tevens als kerstpakket voor hoogbejaarden (vanaf 80 jaar) en langdurig/ernstig zieken. In het jaarlijks evaluatiegesprek zullen ook suggesties worden bekeken, die mogelijk aanleiding kunnen zijn tot een herziening van de huidige op zet tengevolge veranderende tijdsomstandigheden. Wij stellen ons voor hierover in bredere kring van gedachten te wisselen. Met kerkbestuur zal contact worden opgenomen omtrent noodzakelijke verplaatsing Mariabeeld op het dorpsplein tengevolge nieuwbouw wozoco- complex. Wij ontvingen de definitieve toezegging van de directie van het VvGI dat het Mariabeeld op de locatie St. Anna wordt overgedragen aan de dorpsraad; lees Oostrum. Genoemd beeld is destijds gemaakt door beeldhouwer/restaurateur Piet van Dongen. Toendertijd woonachtig op de Stationsweg 209 te Oostrum. Aandacht wordt gevraagd voor een eventuele "naamgeving" van het wozo- co-complex. Voorkomen moet worden dat de adressering bv. zal luiden: Mgr. Hanssenstraat 18 At/m O. Deze opmerking zal worden doorgeleid naar gemeente en direct hierbij betrokken instanties zoals: woningstichting Nrd. Limburg en Stg. Vennekens. Eerstvolgende vergadering: Dinsdag 8 december in Restaurant Bowling Venray te Oostrum. Verslaglegging: Jan Janssen. 5

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5