volgens eigen zeggen de slaap nog niet goed uit en werden wakker met een 4-0 achterstand. Reeds na 7 minuten kon Roy Willems de score openen met een schot vanaf de 16 meterlijn. Zes minuten later werd Bas Kessels de grond ingelopen en kon Mark van Dijk de terecht toegekende vrije trap om zetten in een doelpunt. Weer 7 minuten later kreeg Oostrum een penalty en Bas Kessels benutte deze nadat de keeper zijn eerste inzet gekeerd had. Drie minuten later kon René Bonte alleen doorgaan en rondde deze kans koelbloedig af (4-0). Geen vuiltje aan de lucht leek het en Oostrum kreeg nog meer kansen terwijl ook America zich ondertussen herstelde. In de 33e minuut werd een vrije trap mooi benut en kregen de gasten de eer ste aansluiting. Op slag van rust kreeg America wederom een vrije trap en ook deze werd zeer fraai benut. De ruststand 4-2 was hierdoor toch enigs zins geflatteerd, omdat Oostrum gewoon het beste van het spel had. Na de rust werd het spel niet beter en toen America in 50e minuut middels wederom een vrije trap op 4-3 kwam, sloop de paniek in de Oostrumse ploeg. Twee minuten later wist René Bonte gelukkig zijn 2e treffer te scoren en gaf hiermee de thuisploeg weer wat lucht. Hierna werd het spel minder en minder en werd het nog even heel spannend toen America twee minuten voor tijd middels een penalty op 5-4 kwam. Gelukkig voor de rood-witten bleef het hierbij en konden de drie punten in huis gehouden worden. Een verdiende overwinning ook al zal menigeen zich de spelhervattingen goed herinneren. De wedstrijdbal werd deze zondag geschonken door: Marcel Janssen Pluimveeservice Heijen 6 - Oostrum 5: 1 - 12 (0-2) Ja u leest het goed. 12 Doelpunten gemaakt in een duel. De wedstrijd tegen Heijen was eigenlijk nooit een wedstrijd. Oostrum begon fel en in het begin kon Heijen het nog wel bijbenen maar daarna verloor het toch elke grip op de wedstrijd. Oostrum kwam er snel genoeg achter waarom deze ploeg ge heel onderaan staat met een wel heel pijnlijk doelsaldo. Zonder echt goed te spelen vielen de kansen als rijpe appels van de bomen. De ene kans nog mooier en groter dan de andere en bijna allemaal gemist. Alleen H. Hofman en gastspeler A. Zweden (die een goede partij speelde) lieten zien hoe het wel moest. Gast-doelman A. Oudenhoven hoefde amper handelend op te treden. Met de ruststand van 0-2 was vooral Heijen heel tevreden. Na de rust probeerde Heijen een wanhoopsoffensief maar dat resulteerde alleen in de eretreffer. Daarna was het weer eenrichtingsverkeer richting Heijen-doel. Na de 1-3 was het hek van de dam en vloog de ene na de andere erin. Ge miste kansen waren er ook nog. Enkele fraaie of zeer fraaie treffers enkele doelpunten die het aanzien alleen waard waren door het hoge hilariteitgehal- te. De 1-12 eindstand was geenszins geflatteerd wat echter meer zegt over 14

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 14