De heer Keijsers bespreekt een aantal veel voorkomende psychische pro blemen: Waar komen ze vandaan? Waaraan merk je het? Worden de klach ten erger? Wat moet je doen als je deze problemen hebt of als iemand in je gezin ze heeft? Kun je er zelf iets aan doen? Helpen pillen? Helpt psychotherapie? Met behulp van vele voorbeelden tracht de heer Keijsers vooral antwoord te geven op allerlei praktische zaken die zich bij het hebben van psychische problemen kunnen voordoen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Katholieke Bond van Ouderen Oostrum Secretaris: W. Hermans Geeststraat 1 5807 AR Oostrum Tel. 0478 - 583 889 Kerststukjes maken Op maandag 21 december 1998 gaan we weer kerststukjes maken bij Joop Nabuurs, Mgr. Hanssenstraat 51. We beginnen om twee uur. Het wordt weer een gezellige middag met koffie. Wenskaarten maken Indien daar voldoende belangstelling voor is gaan we ook nog een middag besteden aan het zelf maken van wenskaarten onder leiding van Nel Volle- berg. Een datum voor deze activiteit staat nog niet vast. Voor beide activiteiten kunt U zich aanmelden bij Truus Drabbels, tel. 587 782 of Nel Drabbels, tel. 514 056. In verband met de organisatie aanmelden voor 1 december 1998. Kerstmiddag Op woensdag 16 december houden we onze traditionele Adventsviering ter voorbereiding op het Kerstfeest. Aanvang twee uur in de Karklingel. Alle 55- plussers zijn van harte welkom. Volksdansen en Gymnastiek voor 55-plussers In Oostrum bestaat voor deze activiteiten een club, het volksdansen op don derdagmiddag om kwart over drie in het Gemeenschapshuis en de Gymclub op dinsdag van vier tot vijf in de gymzaal. Wilt U mee gaan doen kom dan eens naar deze bijeenkomsten, het verplicht tot niets. Het bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LIMBURG 7 KB O

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7