Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Elke Euwes, Danielle Engels, Ireen Schlepers, Wanda Bussche Zondag 08.30 u. Bas Vermeulen, Guus Op den Camp, Maarten Wijnen, Peter Fleurkens 10.00 u. Jacqueline Engels, Geertje de Kleijn, Brandy van Dijck, Susan Felder -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Hallo jongens en meisjes Volgende week is er voor groep 3, 4 en 5 een gezamenlijke Sinterklaas avond en wel op 1 december van 18.30 tot 20.00 uur. Op 3 december is er voor groep 6, 7 en 8 een surprise-avond van 18.30 tot 20.00 uur. We hopen dat Sinterklaas en zijn zwarte bazen ons dit jaar ook weer zullen verblijden met snoep en kado's. Groetjes, leiding bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aanvang: 20.00 uur De heer G. Keijsers, docent en psycholoog, werkzaam bij de Katholieke Uni versiteit Nijmegen, zal een lezing verzorgen over psychische problemen. Over medische problemen praat men gemakkelijker, maar psychische pro blemen zijn veel moeilijker bespreekbaar, ook al komen ze best vaak voor. Men schaamt zich ervoor en weet vaak ook niet zo goed wat ermee te doen. Psychische problemen kunnen buitengewoon hinderlijk zijn voor jezelf, maar ook het gezin kan onder de klachten gebukt gaan. nieuws limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Leden LVB Lezing over psychische en psychiatrische problemen Datum: donderdag 26 november a.s. Plaats: Gemeenschapshuis 5 /taeslote^

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 5