Zaterdag 28 november generale repetitie Zaterdag om 20.00 u. wordt in het gemeenschapshuis de generale repetitie gehouden van het concours. Belangstellenden zijn welkom om te komen luisteren naar de concourswerken, zoals we die zondag a.s. in Veldhoven zullen spelen. 29 November concours orkest te Veldhoven Op zondag 29 november a.s. neemt het orkest, in de afdeling uitmuntend heid, deel aan de concertwedstrijden (concours) van de Bossche Bond te Veldhoven. Het concours vindt plaats in theater de Schalm, Meiveld 3 (tel. 040 - 253 35 78). Dit theater is makkelijk te bereiken vanaf de A2, af slagnummer 31dan richting Veldhoven. Vervolgens wordt de Schalm aan gegeven. De entreeprijs is 8,- voor volwassenen en is gratis voor kinderen jonger dan 12 jaar. Het orkest o.l.v. dirigent Piet Poels speelt als inspeelwerk Cordero de Dios van Ricardo Dorado, als verplicht werk Three Quotations van John Philip Sousa en als keuzewerk Slavia van Jan van der Roost. Het optreden staat gepland om 13.00 u. De uitslag is om 16.00 u. Wij zullen rond 18.00 u. weer terug zijn bij het gemeenschapshuis in Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 28 november - 6 december Gezinsmis: Advent Zaterdag 19.00 u. Piet Verheijen, overl. ouders Sikes-Rutten en familie, Mie Staaks-Hermans, Toon Perenboom, Dien Jeucken-Niessen, Giel Vennekens en echtgeno te en wederzijdse familie (Koor Harmony) Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie Sjeng Potten en overl. familie, overl. ouders Camps- Willems, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijd se familie (Herenkoor) Tot bijzondere intentie Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen Voor Priesterroepingen (met Rozenkransgebed) Uit dankbaarheid t.e.v. Onze Lieve Vrouw Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven. Eerste vrijdag van de maand. Uit dankbaarheid en tot bijzondere intentie, voor 'n goede uitkomst, Martin Jeucken Jaardienst Johan Kleuskens, Piet Direks, Dien Jeucken Zondag 08.30 u 10.00 u Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u Zaterdag 19.00 u 3

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3