Contributie 1998-1999 Op de onlangs gehouden jaarvergadering is de contributie vastgesteld op 33,- (ongewijzigd). De Raad van Elf, Vorst, Nar en Bestuur zullen in week 48 (23 t/m 29 november) de contributie op komen halen. Boerebruiloft De afgelopen jaren is het bezoek aan de boerebruiloft (dinsdag 's middags) helaas minder geworden. Dit heeft ons doen besluiten om dit jaar van de traditie af te wij ken en geen boerebruiloft op de dinsdagmiddag te organiseren. Deze wijziging van het programma is mede ontstaan naar aanleiding van een in mei gehouden repre sentatieve groepsdiscussie. Bovenstaande houdt ook in dat de opzet van het Aldewieverbal inhoudelijk gewijzigd wordt. Op deze avond wordt de Orde van Verdienste uitgereikt met aanvullende "Klingel" aktiviteiten die op de dinsdagmiddag met carnaval hun vervolg krijgen. Bin nenkort komen wij met nadere informatie over de definitieve invulling. Zittingsavonden op vrijdag 8 en zaterdag 9 januari 1999 Leden: Afhalen entreekaarten op zondag 13 december in 't Allemans Café, van 11.00 uur tot 13.00 uur Vrije verkoop: Zondag 20 december in 't Allemans Café van 11.00 uur tot 13.00 uur. Op de jaarvergadering heeft het bestuur van CV "de Karklingels" enkele wijzigingen ondergaan en is momenteel als volgt samengesteld: Sjef Arts Roland van Soest Karin Schelbergen Bert Linskens Wim Nielen Paul van Bergen Marcel Linskens Frank Driessen Jos Martens voorzitter sekretaris penningmeester vice-voorzitter en Vorst bestuurslid bestuurslid bestuurslid bestuurslid bestuurslid 9 STRUM

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 9