limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Leden LVB Lezing over psychische en psychiatrische problemen Datum: donderdag 26 november a.s. Plaats: Gemeenschapshuis Aanvang: 20.00 uur De heer G. Keijsers, docent en psycholoog, werkzaam bij de Katholieke Uni versiteit Nijmegen, zal een lezing verzorgen over psychische problemen. Over medische problemen praat men gemakkelijker, maar psychische pro blemen zijn veel moeilijker bespreekbaar, ook al komen ze best vaak voor. Men schaamt zich ervoor en weet vaak ook niet zo goed wat ermee te doen. Psychische problemen kunnen buitengewoon hinderlijk zijn voor jezelf, maar ook het gezin kan onder de klachten gebukt gaan. De heer Keijsers bespreekt een aantal veel voorkomende psychische pro blemen: Waar komen ze vandaan? Waaraan merk je het? Worden de klach ten erger? Wat moet je doen als je deze problemen hebt of als iemand in je gezin ze heeft? Kun je er zelf iets aan doen? Helpen pillen? Helpt psychotherapie? Met behulp van vele voorbeelden tracht de heer Keijsers vooral antwoord te geven op allerlei praktische zaken die zich bij het hebben van psychische problemen kunnen voordoen. Kerstmarkt Heeft u zin in een gezellig dagje uit naar de kerstmarkt? U heeft hier nu de gelegenheid voor! Samen met verschillende andere afdelingen van de LVB heeft u de mogelijk heid om er lekker een dagje op uit te trekken. Er zijn slechts een beperkt aantal plaatsen, dus reageer snel!!! Datum: dinsdag 8 december Plaats: Düsseldorf Vertrek: 8.45 uur (met bus), vertrek uit Düsseidorf: 18.00 uur Kosten: 25,-- incl. buskosten Opgave: tot zaterdag 21 november a.s. bij Ine Thielen, tel.nr. 589 027. Bij opgave volgt verdere informatie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11