Kerkdiensten O.L. Vrouw Geboorte Parochie Oostrum 14 - 22 november Zaterdag 19.00u. Johan Camps en overl. familie, Theij Camps, Anna Camps-Jeuken en zoon Peter, Giel Vennekens en echtgenote en wederzijdse familie. Voor het geestelijk en tijdelijk welzijn van de parochie. Jaardienst Ger Janssen, Wim Keijsers, Giel Venne kens en echtgenote en wederzijdse familie (Gem.koor). Tot bijzondere intentie. Moeke Vermeulen. Uit dankbaarheid voor alle verkregen gunsten (Met Rozenkransgebed). Voor de overl. van hen die offerden met Allerzielen. Uitstelling van het Allerheiligste om eerherstel te bren gen aan God, Schepper van alle leven. Voor 'n goede uitkomst. Peter Clephas, jaardienst overl. ouders Lemmens- Stevens, gest. jaardienst Sjeng v.d.Pasch, Giel Ven nekens en echtgenote en wederzijdse familie (Koor Harmony). Zondag 08.30 u. 10.00 u. Maandag 09.00 u. Dinsdag 09.00 u. Woensdag 09.00 u. Donderdag 09.00 u. Vrijdag 08.30 u. 09.00 u. Zaterdag 19.00 u. Misdienaarsbeurten Zaterdag 19.00 u. Zondag 08.30 u. Lennart Peeters, Willem Verheijen, gebr. Kessels. Chantal Lenssen, Maren de Boer, Floortje Gloudemans, Brandy van Dyck. 10.00 u. Bas Vermeulen, Niki en Giel Emons, Guus Op den Camp. Heerlijk, Blij, Gelukkig Nieuws! Ik heb weer twee geboortekaartjes voor me liggen. Oostrum groeit nog steeds. Oostrum heeft nog steeds groot, blij nieuws. Heerlijk voor 'n pastoor die dit aan mag kondigen, maar nog veel en veel heerlijker voor hen die het mogen meemaken, die hun grootse liefde bezegeld zien met een Goddelijk kind. Want dit is toch ook de werkelijkheid: God heeft ook jullie kind gewild. Hij heeft jullie en zijn kind aan jullie zorgen en liefde toevertrouwd. Is dat geen heerlijke, uitverkoren opdracht: Gods medewerkers te zijn? Het eerste geboortekaartje kwam van Jan en Ine Raedts-Peeters van Sta tionsweg 211die vol blijdschap kennis geven van de geboorte van hun zoon "PIM", broertje van Britt. Het tweede geboortekaartje kwam van Henk en Renate van Goch, Witte Vrouwenstraat 7, zij zijn heel gelukkig met hun tweede kind "MAX", broertje van Bob. 3

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 3