Geysteren 2 - Oostrum 5 2 - 2 (1 - 0) Twee dure verliespunten. Dat is de conclusie die aan het due! met Geyste ren 2 kan worden verbonden. Geysteren begon aan deze wedstrijd met de wetenschap dat er gewonnen moest worden om voor de bovenste helft van de ranglijst goede zaken te doen. Oostrum had eigenlijk dezelfde doelstel ling, dus beide ploegen waren in het begin ook erg voorzichtig. Een begin dat gekenmerkt werd door een opeenstapeling van foute passes aan beide zijden. Na een twintigtal minuten werd het wat beter en dit kwam ook het kijkspel ten goede. Ondanks dat kansen een zeldzaamheid waren was de wedstrijd inmiddels het aanzien waard. Na ongeveer 35 minuten zakte Oost rum wat terug en Geysteren profiteerde onmiddellijk van het aflaten van de Oostrumse concentratie. Een Geysteren speler haaide de achterlijn en legde de bal laag over de grond terug. Deze bal werd door een aantal mensen ge mist waarna bij de 2e paal de bal hard binnen werd geschoten 1-0. Geyste ren probeerde door te drukken zonder echt gevaarlijk te worden. Oostrum daarentegen stelde de Geysteren-doelman ook niet echt op de proef. Na de rust kwam Oostrum een stuk beter uit de voeten. Geysteren werd vastgezet en vanaf dat moment dicteerde Oostrum het gebeuren. Na al enkele malen door het oog van de naald te zijn gekropen was het dan toch raak. H. Jeu- cken speelde op links W. Staaks vrij en deze rondde fraai af, 1-1. Oostrum bleef het gebeuren bepalen en Geysteren kon op dat moment nog amper van het eigen doel af komen. In de 61e minuut kreeg A. Hogeboom de bal en zijn goede voorzet werd door W. Bovend'Eerdt schitterend ingekopt, 1-2. Geysteren moest nu meer doen dan alleen verdedigen en zette het elftal om. De balans kwam weer iets terug in de wedstrijd maar er was maar een ploeg die kansen kreeg en dat was Oostrum. Meerdere malen hing de 3e treffer in de lucht maar de kansen waren niet aan Oostrum besteed. Dit wreekte zich in de 88e minuut. Een Geysteren aanvaller kreeg eventjes iets teveel ruimte en haalde direct uit. Tot ontzetting van iedereen die Oostrum een warm hart toedraagt plofte de bal in het net, 2-2. In de resterende vijf minuten (inclusief blessuretijd) was er niks noemenswaardig meer te zien waarna de beide ploegen met 2-2 de douches opzochten. Beide ploegen mochten in deze wedstrijd eigenlijk niet verliezen om de aansluiting kwijt te raken. Oostrum kreeg duidelijk te weinig en Geysteren iets teveel. Het was dan ook niet ver wonderlijk dat de thuisploeg het meest content was met dit resultaat. Nu een week om de wonden te likken en dan is de volgende pittige klus aan de beurt namelijk Stormvogels 4. Wien bedankt voor het meespelen en voor de rest geldt: Oostrum 5 live zien, a.s. zondag in Oostrum om tien. Tot dan. Broeder Newin Veteranen: VVO - DIS 2-2 (2-1) Waar je ook voetbalt, in welk dorp of welke stad of in welk elftal bij groot of klein, wat telt zijn de doelpunten, leder voetbalteam heeft zijn eigen lijst met 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13