limburgse vrouwenbeweging van de l.l.t.b. Leden LVB Computercursus In Kringverband wordt er, bij voldoende belangstelling een computercursus gegeven. Heeft u hier interesse in, bel dan: Maria Wilms, tel.nr. 583 043. U kunt dan tevens aangeven wat voor soort cursus uw voorkeur heeft. Opgave: t/m zaterdag 7 november a.s. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o .0V. OOSTRUMSE - VROUWEN - BEWEGING 3 O.V.B. Leden; Maandag 7 december en dinsdag 8 december gaan we in de Karklingel een kerststuk maken. Hiervoor kunt u zich tot zaterdag 8 november opgeven bij Rieky Emons, tel.nr.: 589 953. Verdere informatie over deze avond volgt te zijner tijd. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maria Basisschool Oostrum Watermolenstraat 3 5807 BJ Oostrum Hallo jongens en meisjes, Er zal dit jaar, op 11 november, een grote optocht gehouden worden voor Sint Maarten. We nodigen jullie allemaal uit om hierin mee te lopen. Sint Maarten zal zélf de optocht voorgaan. Als goed gebruik mag iedereen die meeloopt met de optocht zijn of haar eigen lampion meedragen. De optocht start, niet zoals vori ge week vermeld stond, om 17.30 uur maar om 18.00 uur vanaf het schoolplein. Verder is de route: Randenrade, Vlasakker, Geysterseweg, Witte Vrouwen straat, Valkenkampstraat, Mgr. Hanssenstraat oversteken en verzamelen op het grasveld tussen de kerk en het parochiehuis. Daar zal dan het vuur branden en zullen warme chocomel en wafels worden uitgedeeld aan iedereen! De Oudervereniging -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 11