Montagnards 6 - Oostrum 5 0-1 (0-0) Oostrum heeft in de wedstrijd tegen Montagnards een verdiende overwin ning behaald. Oostrum trof hier niet de ideale uitgangspunten aan voor een lekkere pot. Het veld was een ramp. Zelfs de oude grasmat van de Amsterdam Arena is vergeleken met deze mat een biljartlaken. Het tijdstip was naar de middag 12.30 uur verschoven omdat de burgemeester van deze gemeente proble men met de personele bezetting van de politie verwachtte. Toch was Oos trum vanaf het begin de betere ploeg zonder ook maar een moment groots voor de dag te komen. Montagnards compenseerde het gebrek aan techniek en positie spel met fysieke wapens zoals inzet en de hardheid. Aangezien het spel in het eerste deel vooral op het middenveld plaats vond waren er weinig kansen. Na een klein half uur werd Oostrum dreigender en kreeg en kele aardige kansen maar B. Linskens, A. Hogeboom en C. v.d. Hoogenhof hadden het vizier niet juist afgesteld of de Montagnards doelman verhinder de een score. De grootste kans was echter voor de gastheren maar de spe ler van Montagnards schrok zo erg van zijn vrijheid dat hij op enkele meters van het doel de bal hard overschoot. Rust 0-0. Na de rust hetzelfde beeld al probeerde Montagnards vooral op de nul te spelen door zelf veel achteruit te spelen en de aanval alleen te zoeken met een lange risicoloze bal. Oostrum kreeg betere kansen nadat de technische staf een wissel doorvoerde want de pinchhitter H. Hofman bracht nieuw elan in de Oostrumse ploeg. Al na 5 min. liet hij zien wie hij was door een aanval mooi op te zetten. Deze flit sende aanval door het centrum van de Montagnards verdediging werd mooi door A. Hogeboom afgerond, 0-1. Montagnards probeerde nu wat meer risi co te nemen en Oostrum profiteerde veel te weinig van de geboden ruimte om de score aanzienlijk te verhogen. Hierdoor kwam het nog bijna in proble men toen door het slechte veld enkele spelers spontaan op de grond vielen en er gevaarlijke momenten ontstonden. De zege was echter gezien het spel verdiend. Herman en Bram wil ik bedanken voor het anderhalf uurtje ploe gen op de Bergense akker en volgende week is er een week rust voordat de kraker tegen Venray (overigens in viervoud) op het programma staat. Dan begint de competitie pas echt. P.s. denk aan het formulier van de feestcommissie. Broeder Newin Vet. Swolgen - VVO 0 -1 (0-0) Na twee klinkende overwinningen, 6-1 tegen Arcen en 6-2 tegen Broekhui zen, togen we naar het altijd lastige Swolgen. De eerste helft, die geheel in het teken stond van de beloofde regen, ging mooi gelijk op. Beide ploegen hadden deze helft wel kansjes op een doelpunt maar gelukkig voor Oostrum stond onze doelman Bert Linders steeds op de goede plek, maar aan de an dere kant stonden de Oostrummers minder goed. Zeiknat, zonder doelpun ten, gingen we rusten en een warm bekertje thee, met suiker, drinken. Na 13

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 13