Aan de ouders Om de leden naar wedstrijden te kunnen vervoeren is de inschakeling van U als ouders af en toe noodzakelijk! We verzoeken de ouders, die om beurten ingedeeld worden, zelf na te gaan of zij op die datum een auto beschikbaar hebben. Zo nee, dan verzoeken wij u zelf te ruilen met een andere ouder op een beter gelegen datum. Daarnaast is het (vanuit verzekering e.d.) niet toegestaan om meer dan 3 kinderen op de achterbank van uw auto te vervoeren. De leidsters worden geacht hier mede op toe te zien. Bij problemen en onduidelijkheden verzoeken wij u om contact op te nemen met de leidster of de contactpersoon tussen leidsters en bestuur, mevr. M. van Dijk, Randenrade 29 te Oostrum. Aan de ouders van nieuwe (welpen-) leden. Wij verzoeken u om voor 01-11-1998 door te geven of uw kind lid wordt van de vereniging (i.v.m. regelen zaal). -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Dames Dinsdag 20 oktober is er een lezing door een chiropractor, dhr. Wolters. Deze avond begint om 19.30 u. in het gemeenschapshuis. Introducés zijn welkom (zij betalen 7,-- inclusief koffie). Hallo dames, Onze jaarlijkse oriëntatietocht staat weer op het programma. Op prima be gaanbare wegen is een route uitgezet en wel in onze eigen omgeving. Hal verwege de tocht is een pauzeplaats waar warme drank wordt aangeboden. De leden worden vriendelijk verzocht met wederhelft op vrijdag 30 oktober bijeen te komen in de Karklingel om 19.30 uur. Gaarne zaklamp en een pen meebrengen. Indien het weer bijzonder slecht is, staat een quiz op het programma. Opgeven bij Ria Moraal, telefoon: 58 76 14, of Annie Kessels, telefoon: 58 09 23. Dit kan geschieden van donderdag 15 oktober t/m dinsdag 27 oktober. Graag tot ziens. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 7

Oostrum's Weekblad | 1998 | | pagina 7